Інноваційні технології рекламного агентства "PANDOMIM"

17:41, 30 січня 2017
Вікно
205 0

Швидкий розвиток в сфері інтернет-реклами вкрай важливий, вважає керівник IT-відділу рекламного агентства «Pandomim» Арслан Тарланов.

Рекламне агентство «Pandomim» розробляє інноваційні технології для постійного підвищення якості своїх послуг і сегменту інтернет-реклами в цілому. На питання, навіщо розробляти нові технології, Тарланов відповідає, що інтелектуальні та матеріальні інвестиції в сферу розвитку технологій рекламної діяльності обумовлюються неймовірним попитом бізнесу на якісний маркетинг у зв'язку з усе більшою актуальністю просування послуг, залучення нових клієнтів і підвищення конкурентоспроможності.

«Зростання ринку інтернет-реклами та його конкуренція з офлайн-носіями визначають відсутність необхідності великих фінансових витрат, постійне зростання аудиторії інтернету і появи нових, все більш ефективних технологій для точного попадання інтернет-реклами в цільову аудиторію», — додав він.

«Попит бізнесу на рекламу призводить до необхідності створювати нові технології»

Говорячи про важливість створення нових розробок, Тарланов пояснив, що саме тому був створений CallBackYou — авторський продукт, технологія зворотного дзвінка, що дозволяє значно підвищити конверсію сайту. Також розробниками були створені технології, що підвищують ефективність рекламних кампаній клієнтів інтернет-агентства «Пандомім»:

• Pandomim.Context є технологію автоматичного керування ставками, яка систематично оцінює актуальний стан аукціону. Даний інструмент був створений, щоб контекстна реклама клієнтів завжди була в топі розміщення.

• Pandomim.Reports — це єдина платформа, на якій збираються і структуруються дані в єдиному звіті у всіх рекламних майданчиків і систем аналітики. Дає можливість клієнту наочно бачити динаміку показників, відповідних медіа-плану, і ефективність рекламної кампанії.

Дані технології взаємно інтегровані, що робить їх єдиною системою. У подальшій розмові Арслан Тарланов пояснив, що при створенні цих інструментів співробітники IT-відділу «Пандомім» використовували наступний стек технологій: Python/Django, Javascript, React, Reflux і Redux.

Контактна інформація:

+7 (495) 150-31-44

pandomim.ru

adv@pandomim.ru

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter