Займатися спортом без спеціального спорядження, відновлення здоров'я після перенесених захворювань або отриманих травм і просто підтримку свого організму в формі без спеціального харчування неможливо. Але і застосування спортивного харчування без рекомендацій професіоналів - або марна трата грошей, або заподіяння своєму організму шкоди. Інтернет магазин Belok UA - це можливість надати будь-якій людині якісного спортивного харчування, спорядження і аксесуарів для тренінгу.

Допомога у виборі: рекомендації професіоналів

Успіх в спорті заснований в правильному тренінгу, здорове харчування і якісний відпочинок. Недооцінювати будь-який з цих чинників - зводити до нуля всі інші. Збільшення м'язової маси і силових параметрів можна тільки при постійному постачанні організму нутрієнтами, мінералами і вітамінами в достатній кількості. Недолік цих речовин або відсутність необхідного балансу в їжі - це перший крок до руйнування м'язів під дією катаболічних реакцій.

Самостійно досягти поставлених цілей в спорті можуть не всі, тому допомога професіоналів допомагає правильно організувати спортивне харчування або змістити фокус в потрібному напрямку.

Інтернет магазин Belok UA - Це не тільки колектив хороших продавців і товари від відомих брендів (Ultimate Nutrition, BioTech, BSN, Dymatize Nutrition, MuscleTech, Multipower і десятків інших відомих виробників).

В першу чергу - це команда дієтологів і спортсменів, які самі користуються пропонованою продукцією:

• ми знаємо особливості кожного товару з каталогу;

• наші рекомендації і поради - це особистий практичний досвід у використанні продукції помножений на багаторічні дослідження вчених;

• узагальнена світова практика і рекомендації професійних спортсменів.

Ви можете бути початківцям спортсменом, який проходить реабілітацію людиною після травм, звичайною людиною з бажанням відкоригувати свою вагу - ми допоможемо сформувати дієту для кожного. Наша допомога - це не тільки підбір певних продуктів спортивної спрямованості:

• Ми допомагаємо у виборі харчування, ефективного при підготовці до тренування і після її завершення.

• Здійснюємо підбір безпечних і корисних замінників: рекомендуємо спеціальні витяжка з звичних натуральних продуктів (м'яса, молока, яєць, риби), трав'яні екстракти.

• В залежності від особливостей вашого організму і способу життя (активності в повсякденному житті) пропонуємо вітаміни, мінерали та продукти, які повністю виключають зміст анаболічних стероїдів.

Ми готові допомогти кожному - і при бажанні набрати вагу, і при необхідності його збільшити, і при прагненням зміцнити м'язи, і при бажанні просто вести здоровий спосіб життя без занять спортом.

Пропозиції магазина

Основний напрямок нашої діяльності - продаж якісного спортивного харчування для людей з різною життєвою активністю. У переліку товарів - амінокислоти, протеїн, креатин, спалювачі жиру, замінники харчування, засоби для зміцнення здоров'я і довголіття.

Продукти для спортивного харчування - не єдиний напрямок магазину Білок. Серед наших пропозицій - спорядження для занять спортом:

• Спортивний одяг для чоловіків і жінок (штани, лосини, футболки, шорти, кепки).

• Спеціальний одяг (компресійну білизну, термобілизна).

• Екіпірування для заняття спортом.

• Аксесуари, що допомагають ефективно проводить тренування і підготовку до них.

Товари в каталозі - це продукція високої якості, що поставляється Офіційними дистриб'юторами. Кожна позиція має свій Сертифікат якості та рекомендації щодо застосування: це товари без вмісту хімічних добавок - вони безпечні при правильному застосуванні.

Бути кращим в житті - не складно

Для цього не потрібно витрачати величезні суми грошей або проводить більшу частину життя в спортзалі. Досить скористатися послугами магазину Білок, і якість вашого життя зміниться дуже швидко.

Ми пропонуємо:

• Індивідуальний підхід до кожного замовника. Фахівці допоможуть в підборі необхідних вітамінів і мінералів, сформують персональну дієту.

• оперативну доставку замовлень по Києву власним транспортом або в регіони зручними перевізниками.

• Будь-який зручний спосіб розрахунку.

• Можливість повернення або обміну товару протягом 30 днів.

• Програми бонусів і знижок для постійних замовників.

• Вигідні умови співпраці з юридичними особами.

Ви є приватною особою, представником спортивного клубу або центру? Ми готові партнерству з кожним: зателефонуйте нам або задайте питання в режимі онлайн на нашому сайті. Наша команда готова надати найактуальнішу інформацію в будь-який час.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram