Фото Антикор

Народний депутат Антон Геращенко, назвав "повною маячнею" і "шариківщиною" пропозицію окремих депутатів націоналізувати торговельну мережу "АТБ".

В ефірі телеканалу "112 Україна" нардеп заявив, що депутатський мандат не можна використовувати для зведення рахунки з колишніми родичами, а за брехню і дезінформацію повинна бути кримінальна відповідальність.

"Я знайомий із ситуацією, яка розігрується у Верховній Раді з використанням службового становища окремих депутатів. Реєструються абсолютно ідіотські законопроекти про націоналізацію мережі супермаркетів «АТБ». Нібито на підставі того, що вона співпрацює з сепаратистами. Я виступав проти того, щоб подібні законопроекти розглядалися. Вони в результаті не були розглянуті", - розповів Геращенко.

Відносно роботи "АТБ" на окупованій території Донецької і Луганської областей, він зазначив, що бойовики конфіскували місцеві супермаркети і відкрили там власний "бізнес".

"Тому ті, хто кажуть, що корпорація «АТБ» - організація, що дає більше 50 тисяч робочих місць в Україні! - співпрацює з терористами, вони, відверто, - брехуни! Ті люди, які використовують свій депутатський мандат, щоб робити законопроекти, засновані на брехливих підставах, вони просто роблять непорядно. В Україні за подібні речі складно притягнути до відповідальності. Але ми працюємо над тим, щоб люди обирали тих, хто не обманює виборців, які не використовують службове становище і депутатський мандат для відомості рахунки з колишніми родичами",- підкреслив Геращенко.

"Якщо ви зайдете в Інтернет, то побачите: народний депутат Сергій Рибалка був зятем одного з засновників компанії «АТБ». Після цього вони розійшлися, була маса судів. Це - результат особистісного конфлікту між родичами. Ну, і пан Рибалка сприяє, щоб розкручувалася така ситуація... Щоб ЗМІ не використовувалися для подібних зливів, повинен бути прийнятий закон про фінансової прозорості мас-медіа", - додав нардеп.

Він також зазначив, що згідно до Конституції, депутат може подати будь-яку ініціативу.

"Навіть таку абсурдну як вісім робочих днів в тиждень або 48-годинний робочий день. Але далі повинен включатися здоровий глузд, оцінка виборців і ЗМІ того, що пропонує депутат! Ініціатива про ухвалення закону про націоналізацію мережі «АТБ» - це удар по всім приватним інвесторам. Уявіть: приїжджає іноземний інвестор, відкриває газету і читає, що в Україні можна прийняти закон про націоналізацію приватної компанії на підставі брехні про те, що ця компанія працює на окупованій території. Це - повна маячня", - заявив Геращенко.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram