Наручний годинник Zenith - багаторічна репутація якості

12:52, 11 січня 2017
Вікно
594 1

Наручний годинник Zenith впізнаваний у всьому світі. Часовій компанії зі швейцарського містечка Ле-Локль вдалося те, що під силу лише природженим «підкорювачам часу».

false

Еволюція марки розвивалася так же стрімко, як науковий прогрес – ось чому хронометри «Зеніт» поза конкуренцією і завжди на піку популярності. Унікальний запатентований механізм відрізняється генетичною сверхточністю. Європейські репліки з логотипом бренду забезпечують 36 тисяч коливань за 60 хвилин точно так само, як і їхні фірмові прототипи. Якщо ви хочете завжди «тримати руку» на пульсі передових технологій – укладіть зап'ястя в «обійми» годинників, історія яких стартувала більше 150 років тому і «не спізнювалася» навіть на частку секунди.

Колекція наручних хронометрів «Зеніт» дивує багатоплановістю інженерії. Дизайнерам модельного будинку властиво «кидати виклик» класиці. Як підказують до інтернет-магазину Swiss Watch, годинник бренду zenith – це поєднання суворої ділової лаконічності і найвищої якості естетики. Приємно і те, що ціна сертифікованих реплік доступна широкій цільовій аудиторії.

Престижні копії Зеніт – елітарні хронометри для яскравих індивідуалів

false

Копії годинників Zenith, як і оригінальні прототипи, відносяться до виробів елітного сектора. Величезна кількість міжнародних нагород, присвоєних часовому дому в різні періоди історії, є кращим доказом якості марки. Аристократичність дизайну доповнено статусністю технічного потенціалу. Більш досконалого пристосування для вимірювання часу, ніж годинник zenith копія, вам не знайти!

false

Не порушуючи традицій інженерного якості, творцям колекцій з логотипом «Зеніт» вдається підкреслити індивідуальність кожної окремої серії:

  • престижні чоловічі моделі Captain з масивним сталевим корпусом володіють виразною інформативністю – це годинник для солідних, впевнених у собі джентльменів;
  • лінійка El Primero оснащена модулем синхронізованого перемикання календаря – дуже яскрава технічна «іграшка» для особистостей з задатками лідера;
  • елітні чоловічі годинники з однойменної серії Elite відрізняються вишуканою елегантністю. Хронометри даної колекції часто купують на подарунок;
  • дамські Zenith Ladies з благородних матеріалів уособлюють витонченість жіночого погляду на світ механіки. Стильний ремінець з високоякісної шкіри «заграє» з ледь помітними камінцями на безелі. Брендовість хронографів дотримана і в кольоровому виконанні лінійки – властивий позолоті і сріблу блиск імпонує ювелірному підтексту атрибутів.

Бути «у зеніті» моди дуже просто. Недорогі стильні репліки іменитих годинникових марок відкриють вам дорогу до загального визнання. Станьте «іконою іміджу» у своєму оточенні – і відчуєте власну обраність.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter