Даховий багажник: оптимальне рішення

18:03, 29 грудня 2016
Вікно
512 0

Багато хто з нас стикався з ситуацією, коли речі, призначені для поїздки, не вміщалися в багажник автомобіля.

Необхідність перевезти будь-які габаритні предмети виникає досить часто. У цих випадках оптимальним рішенням стане даховий багажник. Адже крім перевезення вантажів на ньому можна встановити кріплення для велосипеда. Сьогодні існує безліч різних конструкцій. Давайте розбиратися.

Видибагажників

По суті — це конструкція, що складається з опор, на які кріпляться дуги. Опор чотири і вони закріплюються по кутах. Основними є поперечні дуги. Вони можуть бути різного виду і перетину, від їх типу залежить вага вантажу, який потім буде можна перевозити. Існує два види поперечних дуг:

- з прямокутним перетином;

- з овальним.

Прямокутні дуги виробляються зі сталі, мають високу міцність, але при русі автомобіля створюють шум. Цю проблему вирішують поперечні дуги овального типу, які через форму отримали назву аеродинамічні. Вони виробляються з алюмінію, мають стильний вигляд. За рахунок своєї форми не створюють шум під час руху, однак при швидкості вище 100 км / год — шум все-таки з'являється, але інтенсивність його набагато менше, ніж у прямокутних.

Вартість таких дуг вища через вартість матеріалу, з якого вони виготовлені.

Конструкції поперечних дуг

Їх існує три:

- наскрізні;

- до краю опори;

- на одному рівні з опорою.

По суті, конструкція цих деталей характеризує їх довжину. Наскрізні мають велику вантажопідйомність в порівнянні з іншими. При кріпленні їх краї виступають за кромки опори.

Другий вид дуг доходить до краю рейлинга. Їх можна кріпити безпосередньо на опору або будь-яким іншим способом. Це стосується і наскрізних поперечних дуг.

Планки, які встановлюються врівень з рейлінгом, можуть кріпитися тільки з його допомогою, так як розташовуються вони як би між ними.

Установка багажника займає всього кілька хвилин і не вимагає особливих навичок. З інструменту водієві потрібна лише викрутка.

Сьогодні асортимент багажників величезний. Вони можуть бути як універсальними, так і розрахованими під певну модель машини. Однак, при виборі необхідно враховувати не тільки марку, але і рік випуску автомобіля. Навіть універсальний багажник підходить не всім машинам. Також варто уважно вибирати розмір чи об´єм багажника, щоб в нього могли поміститися всі речі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter