На початку грудня цього року компанія 5plus офіційно відкрила принципово новий напрямок у сфері внутрішньої обробки, а саме натяжні стелі, і представила свою нову лінійку послуг 5plus LED. Цей сегмент відносно новий і на ринку України ще не був представлений. З'явилась можливість зробити замовлення на стелю як кінцевий об'єкт, що включає необхідні комунікації та освітлення. Причому робота в даному напрямку здійснюється виключно в руслі кінцевого дизайн-проекту, на замовлення і за кресленнями архітекторів або дизайнерів.

Тут можна реалізувати будь-який сміливий задум і найскладніші елементи дизайну.

Складне багаторівневе комбінуване освітлення є обов'язковим елементом кожного проекту. Може бути присутнім приховане і відкрите підсвічування, точкове і розсіяне світло, складні системи світіння, комбінації різних типів підсвічування і т. д.

До вибору матеріалів компанія 5plus підійшла особливо ретельно. Величезний вибір ексклюзивних матеріалів представлений у каталогах компанії. Це і вже звичні глянцеві, матові і сатинові ПВХ-матеріали, і ультрасучасні металеві, перламутрові і напівпрозорі плівки. Також з новинок можуть бути цікавими перфоровані поверхні.

Над цим проектом працюють найвідповідальніші фахівці в області дизайну і проектування, менеджменту і організації, а також найбільш кваліфіковані монтажні бригади.

«Такий проект буде цікавий перш за все людям, які цінують свій час і знаходяться в струмені сучасності. Тут немає місця економії і простоті, ці стелі будуть чимось більшим — цілими арт-об'єктами, неповторними композиціями, дійсно центральними елементами інтер'єру, — каже провідний проект-менеджер напряму Олександр Беспалов. — Роблячи замовлення в компанії 5plusLED, ви зможете отримати саме той результат, на який розраховуєте».

Проект однозначно цікавий і буде користуватися попитом у певному колі замовників. Тут немає місця для економії і стриманості, такі об'єкти будуть просто насичені технічними новинками та сучасними позиціями.

Довідка:

Стельові системи «5plusLED» — це новий напрямок на ринку натяжних стель України. Компанія займається виключно стельовими системами, тому може гарантувати виконання найскладніших об'єктів на вищому рівні.

Контакти:

Дніпро, вул. Святослава Хороброго (колиш. Чкалова),

+38 (050) 055-64-96

0 (800) 217-587

Контактна особа: Беспалов Олександр Федорович

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=Twxk9Fpp3KA

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram