Броньовані двері з замком з лазерної серцевиною — абсолютний захист від злому

Кожна людина прагне забезпечити максимальну безпеку і збереження свого майна. Установка надійних, виготовлених з якісних матеріалів броньованих дверей — кращий спосіб домогтися бажаного. Компанія «Світ дверей» пропонує вичерпний асортимент моделей броньованих вхідних дверей, а також готова виготовити броньовані двері за індивідуальним проектом, з урахуванням наявних особливостей дверного отвору і побажань клієнта. Але можливість злому і проникнення злодіїв у житло безпосередньо залежить від надійності встановленого в двері замка. В рамках акції кожен покупець броньованих дверей отримує в подарунок замок з лазерною серцевиною, якій повністю позбавляє злодіїв можливості підбору відмички, а якість і надійність виготовлених компанією броньованих дверей виключає механічне пошкодження замків і дверного полотна в цілому.

Ключ для замка із лазерною серцевиною відрізняється від застосовуваного в популярних замках циліндричного типу наявністю певної системи лазерних насічок (гравіруванням) по бічних гранях. Для їх нанесення застосовуються спеціальні верстати з ЧПУ. Гравірування наноситься на поверхню з такою точністю, що повторити її людині просто не під силу. Для додаткового забезпечення унікальності ключа насічки на його поверхні наносяться в декілька рядів, із різною глибиною, під різними кутами. Відкриття замка із лазерною серцевиною можливе лише за умови точного збігу всіх виїмок і лазерних насічок із пінами личинки замка. Так забезпечується гарантія неможливості виготовити дублікат ключа в кустарних умовах після його втрати або крадіжки. Залежно від моделі замка і конфігурації лазерної личинки загальна кількість комбінацій становить десятки мільйонів. У найбільш дорогих моделей цей показник досягає мільярда.

Від механічного руйнування замки із лазерної серцевиною також надійно захищені. Захист від висвердлювання забезпечується елементами, що входять до складу личинки. Вони виготовлені зі сталі надміцних сортів. Залежно від моделі замка таких елементів може бути кілька. Для захисту від вибивання і видавлювання такого замка в броньованих дверях, що виготовляються компанією «Світ дверей», встановлюються спеціальні пластини, також виготовлені зі сталі надміцного типу.

При установці таких дверей спроби зловмисників вибити, видавити, висвердлити і будь-яким іншим механічним чином зруйнувати замок закінчаться невдачею.

Про компанію:

Компанія «Світ дверей» спеціалізується на виготовленні надійних вхідних дверей стандартного типорозміру і за індивідуальними замовленнями для приміщень різного призначення. Цикл робіт із виготовлення дверних конструкцій включає всі етапи: виміри, виготовлення, доставку і установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування. За бажанням двері можуть бути декоровані в індивідуальному стилі.

Контакти:

(044) 229-26-18

(099) 152-33-38

(044) 599-27-69

(044) 221-31-71

(067) 905-04-13

(093) 586-86-60

mirdverei@i.ua

https://mir-dverei.com.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram