Урочисте підписання договору між BDO та Національним олімпійським комітетом України

12:18, 07 грудня 2016
Вікно
46 0

24 листопада в Олімпійському домі відбулося урочисте підписання договору між Національним олімпійським комітетом НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team та міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією BDO в Україні.

Підписантами договору виступили президент НОК Сергій Бубка та президент BDO в Україні Алла Савченко

Підписантами договору виступили президент НОК Сергій Бубка та президент BDO в Україні Алла Савченко. Відповідно до договору, аудиторській компанії BDO в Україні надається статус «Офіційного аудитора НОК», що в свою чергу включає надання консультаційних та аудиторських послуг, пов’язаних з діяльністю Олімпійського комітету.

«Приємно, що компанія BDO входить до п’ятірки за величиною міжнародних мереж компаній, які надають аудиторські та консалтингові послуги як місцевим, так і глобальним клієнтам. Важливо, щоб ми рухались лише вперед, не припускались помилок і в цьому ми розраховуємо на вашу підтримку. Впевнений, що наша співпраця буде ефективною та сприятиме зміцненню олімпійського руху в Україні», - наголосив Сергій Бубка.

Компанія BDO в Україні вдячна Національному олімпійському комітету та особисто Сергію Бубці за довіру, та нестримне бажання актуалізації та підтримки олімпійських цінностей в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter