Важливою особливістю LED-телевізора є дуже економне споживання електроенергії

Телевізор: данина традиціям чи мрія кіноаматора?

Перший і головний вид техніки, який традиційно використовується для перегляду кіно в домашніх умовах — це телевізор, причому найчастіше це одна з LED-моделей. Адже сучасні телевізори LED відрізняються прекрасною передачею кольору, приємною яскравістю і чіткістю зображення, а також є стильною деталлю будь-якого інтер'єру.

Що потрібно знати про LED-телевізори

Незважаючи на схожість LED-моделей телевізорів з рідкокристалічними, між цими пристроями є ряд серйозних відмінностей. Зараз можна не тільки вибрати екран з максимальною діагоналлю, 3D-ефектом або вбудованим ТВ-тюнером, але також придбати дуже тонку і елегантну модель. А все завдяки тому, що в LED-телевізорах використовуються лампи з холодним катодом.

Важливою особливістю LED-телевізора є дуже економне споживання електроенергії, яке забезпечує біле світлодіодне підсвічування по периметру екрану. Тобто, під час домашнього кіносеансу вам не доведеться думати про рахунки за електрику.

І звичайно ж, ви завжди можете підібрати модель телевізора під ваш бюджет, вибираючи оптимальне поєднання діагоналі екрану, фірми-виробника, наявності ТВ-тюнера, функцій SMART-TV, дозволу і частоти оновлення екрану.

Але якщо ви хочете по-справжньому відчути себе в кінозалі, краще дивитися вдома кіно не на екрані телевізора, а на великому екрані для проектора.

Особливості екранів з проектором

Зараз екран для відеопроектора — один з найпопулярніших видів техніки. Правда, при цьому вам доведеться придбати як екран, так і сам проектор, зате враження від кіноперегляду будуть чудовими.

Зараз екран для відеопроектора — один з найпопулярніших видів техніки

Для початку запам'ятайте, що навіть найяскравіший і чудовий проектор виявиться марним, якщо ви неправильно підберете полотно. Для того, щоб воно не виявилося незручним або невідповідним за розміром, враховуйте при покупці наступні чинники.

Конструкція

Екрани можуть бути портативними і стаціонарними. Перші відрізняються простотою, доступною ціною і легкістю, проте їх конструкція буває нестійкою, а крім того, не дуже підходить для великих приміщень. Стаціонарний екран дорожчий, але більш надійний, і до того ж його можна закріпити на оптимальній висоті саме там, де вам буде зручніше за все дивитися кіно.

Установка

Портативні екрани зазвичай встановлюють на спеціальній підставці-тринозі. А ось стаціонарні екрани бувають настінного і настінно-стельового типу. В даному випадку все залежить від вашого приміщення.

Управління

Цей фактор безпосередньо впливає на зручність використання полотна. Управління може бути ручним, ручним з механізмом повернення, крім того, екран може бути оснащений електроприводом.

Формат

У даному випадку цілком орієнтуйтеся на розмір зображення, яке транслює ваш проектор.

Що вибрати: телевізор або екран для проектора — залежить від ваших особистих смаків і вподобань. Але головне, щоб придбаний пристрій виявився для вас максимально зручним.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram