Останнім часом фургони купують не тільки комерційні організації, транспортні та будівельні компанії, але і водії, які не пов'язані з цією діяльністю. Одним з яскравих представників автомобілів даної категорії є Ford Transit.

Його обирають ті, хто цінує надійність і професіоналізм в роботі. До того ж запчастини на Форд Транзит доступні в перевірених магазинах, зокрема, в Exist.

Стиль

Навіть незважаючи на те, що в більшості випадків цей автомобіль використовується для роботи, він буде оптимальним вибором і для тих, хто прагне підтримати свій імідж. Салон машини продуманий до дрібниць, що дозволяє з комфортом відправлятися як у тривалі поїздки, так і в найближчий шлях від роботи до будинку. У ньому враховані всі необхідні маленькі деталі: відділ для рукавичок і паперів, підстаканники, наявність бездротових технологій.

Технологічні аспекти

Машина має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і відмінні технічні характеристики, які завжди на висоті. У них вкладено не тільки інноваційні ідеї та розробки, а й багаторічний досвід. Зокрема, в машині реалізована передньопривідна варіація з колісною базою середньої величини і невисоким дахом. Така модифікація корисна тим, що автомобіль зі своїми габаритами може заїхати для вантаження навіть у низьке приміщення, але при цьому його вантажопідйомність залишається на тому ж рівні.

Безпека

Це один з головних критеріїв, яким керується сучасний водій при виборі транспортного засобу. Але в моделі Форд Транзит врахована безпека не тільки водія і пасажирів, а й вантажу.

Форд Транзит має масу переваг. Недарма, кінець кінцем, він займає суттєвий сегмент ринку з продажу автомобілів-фургонів. Комфорт, безпека, привабливий зовнішній вигляд і технічні характеристики роблять цю модель оптимальним вибором як для транспортних компаній, так і для особистого користування, особливо якщо є необхідність у частому перевезенні будь-яких об'ємних речей. Це надійний автомобіль із безпроблемною експлуатацією. Крім цього варто зазначити, що деталі до нього такі ж доступні, як і запчастини ВАЗ2107.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram