Для чого вам знадобиться багажник на дах

17:16, 01 грудня 2016
Вікно
196 0

Автобагажник — річ абсолютно незамінна, якщо вам доводиться часто перевозити ті чи інші великогабаритні предмети.

Він знадобиться вам у подорожі, якщо ви обрали для своєї відпустки захоплюючий автотріп по країні або за її межами. Він допоможе вам у роботі, якщо ви використовуєте різний інвентар: сходи, канати, садові інструменти. І, звичайно, не обійтися без багажника на дах і людині з активною життєвою позицією, яка захоплюється їздою на велосипеді, лижним спортом, сноубордом, серфінгом і так далі. Тобто, завдяки цьому простому пристосуванню вам більше не потрібно заповнювати свій багажник, намагатися вмістити габаритні предмети в салон вашого автомобіля і просити всіх пасажирів потіснитися. Все, що ви берете з собою в поїздку, буде спокійно їхати на даху вашого транспортного засобу, не доставляючи нікому незручностей: ні вам, ні вашим пасажирам, ні іншим учасникам дорожнього руху.

Яквстановлюєтьсябагажник

Підбір багажника на дах не займе у автовласника багато часу. Всі моделі дуже схожі між собою, тож ви не помилитеся в процесі вибору. Найголовніше, щоб той чи інший автобагажник був сумісний з вашою маркою автомобіля.

Звичайний багажник на дах складається з двох поперечних дуг, чотирьох упорів, а також чотирьох кріпильних скоб. Саме упори, а також скоби визначать, чи підійде багажник до вашого автомобіля чи ні, тому при їх придбанні важливо вказати тип даху машини, чи є на ній рейлінги і так далі.

Встановити автобагажник будь-який водій зможе самостійно, не звертаючись до послуг представників СТО. Упори моделі, яку ви виберете, можуть кріпитися до дверних отворів або рейлінгів, чи до інших місць, які передбачені виробником автомобіля. Незалежно від способу кріплення ви можете прикріпити автобагажник самостійно. Звичайно, перед цим слід ретельно вивчити інструкцію, щоб кожух тримався на даху міцно і надійно.

Придбати багажник сьогодні теж не проблема. Найголовніше — вибрати той магазин, який може поручитися за якість і безпеку представлених у каталозі товарів. Однією з таких точок продажів є, наприклад, інтернет-магазин Bagazhnik.ua, який є офіційним дистриб'ютором компанії Thule і користується великим попитом і повагою серед вітчизняних автомобілістів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter