Обстеження та ремонт під'їздів двох житлових будинків на Печерську забезпечить компанія «Е.К. Сервіс», яка веде будівництво офісно-житлового комплексу по Мечникова, 11А.

Два будинки  за адресами по пров. Мар’яненко,7  та по вул. Мечникова, 11 будуть в черговий раз обстежені для виявлення причин появ тріщин та визначення стану будівель.

Дослідження ініціював та замовив забудовник «Е.К. Сервіс», відгукнувшись на побажання громади будинків, що розташовані в безпосередній близькості до будівельного майданчика.  Обстеження також рекомендоване  Державним підприємством «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДНДІБК) згідно обстежень, проведених у 2014 р.

Крім проведення обстеження, компанія-забудовник проведе ремонт у вище зазначених будинках.

З 2014 році компанія «Е.К. Сервіс» провела кілька масштабних обстежень, виконала комплекс нагальних робіт зі стабілізації схилу, проводить регулярні спостереження технічного стану прилеглих будинків та територій та щомісяця знімає показники для контролю за станом будівель.

У жовтні 2016 року забудовник також замовив та сплатив додаткову масштабну експертизу зсувонебезпечного схилу на вул. Мечникова. Її виконує організація, яку рекомендувала громада – НДІ «Підземспецбуд».

«Проведення чергової експертизи – наступний крок у системній роботі компанії «Е.К. Сервіс» щодо моніторингу та контролю ситуації та вирішенню проблем безпеки схилу та мешканців сусідніх будинків. Проведення  комплексних робіт та відкрита позиція компанії сприяє налагодженню діалогу між забудовником та мешканцями сусідніх будинків,» -- прокоментував ситуацію Володимир Семенцов, директор «Е.К. Сервіс».

Роботи по проведенню досліджень виконуватиме Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» (НДІБВ).

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» (НДІБВ). Інститут сертифікований за системою якості ISO 9001: 2008, та визнаний базовою науковою організацією класу «А», базовою організацією з питань обстеження будівель. ДП «НДІБВ» - єдиний інститут в Україні, який досконально знає не тільки всі будівельні матеріали і конструкції, але й будівельні технології. Детальніше про НДІБВ http://ndibv.kiev.ua/ua/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram