Перша в Україні конференція з комплементарної медицини "Мультиметод"

11:37, 28 листопада 2016
Вікно
93 0

28-29 січня 2017 року в Києві буде проведено першу в Україні конференцію з комплементарної медицини «Мультиметод». Конференція зацікавить всіх, хто знаходиться у пошуках сучасних методів оздоровлення людини. Організатор події – Школа «Реабілітолог», запрошує практикуючих мануальну терапію, масаж, реабілітацію, кінезіотейпування, остеопатію, прикладну кінезіологію, психологічні та енергетичні практики, і загалом всіх спеціалістів, які працюють над відновленням здоров’я пацієнтів.

Участь у конференції надасть можливість лікарям набути нових знань щодо додаткових методів оздоровлення від всесвітньо відомих остеопатів, мануальних терапевтів та кінезіологів. Практична демонстрація технік та методик буде логічно завершувати кожну доповідь.

Під час підготовки програми ми доклали зусиль для створення умов щоб висвітлити такі важливі та цікаві тем як:

1. Фасція та її роль в організмі.

2. Вплив біохімії на якість життя людини.

3. Біль та мануальні методи боротьби з ним.

4. Вплив психологічних факторів на виникнення та розвиток соматичних хвороб.

На конференцію «Мультиметод» ми запросили спеціалістів, які успішно застосовують комплементарну медицину у своїй роботі.

Вперше в Україні виступить зі своєю доповіддю відомий остеопат та дослідник Жан-П’єр Барраль. Це один з мануальних терапевтів, які мають найбільший досвід у світі. Він заснував остеопатичний інститут, філії якого працюють у більше ніж 50 країнах світу. Жан-П’єр розробив значну кількість остеопатичних технік, а його вісцеральний остеопатичний підхід став золотим стандартом цього напрямку.

Краніосакральний терапевт з Великобританії Марина Фаррінгтон виступить з доповіддю «Краніосакральна терапія при посттравматичному стресовому розладі (PTSD) і депресії». АТО, яке триває в Україні вже більше 2 років, принесла простим українцям і, особливо тим хто воював на сході України, - клубок психологічних проблем. За прогнозами психіатрів, в кращому випадку у 20% воїнів АТО діагностують в наступні роки хронічний посттравматичний стресовий розлад, який вже назвали "синдром АТО". Крім військовослужбовців, з психологічними проблемами стикаються мільйони переселенців, які були змушені покинути свої домівки. Тому доповідь Марини стане дуже актуальною і цікавою в першу чергу фахівцям, які хочуть дізнатися про нові дієві інструменти допомоги своїм пацієнтам та краніосакральним терапевтам, які хочуть поглибити своє розуміння цих проблем.

Французький вчений, лікар-хірург Жан-Клод Гімберто покаже фасцію та інші живі тканини під мікроскопом, і продемонструє як ці тканини ковзають щодо один одного в організмі людини і допомагають нам рухатись. Ці дослідження внесли величезний вклад в наше розуміння біології людини і стали важливою частиною для дослідників і практиків у галузі анатомії людини, біомеханіки і мануальної терапії.

Всього на конференції виступить 12 доповідачів.

Ви обов’язково отримаєте нову для Вас інформацію, яку зможете застосовувати у власній практиці.

Детальна інформація доступна на сайті: conf.rehabilitolog.com.

З усіх питань, що пов’язані з участю в конференції, будь ласка, телефонуйте +38 044 377 55 07, або 0 800 750 370 (безкоштовно з усіх українських операторів).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter