"Дивись українське – твори своє майбутнє!"

15:11, 22 листопада 2016
Вікно
152 0

Головною цінністю України є люди. Кожна людина може впливати на зміни! 

У сьогоденні відбуваються події, які формують майбутнє. Майбутнє – продовження, наслідок сьогодення. Суспільству необхідні мотивуючі орієнтири, певні позитивні поштовхи, що спонукатимуть людей замислитися над питаннями розвитку, самовдосконалення, майбутнього.

У листопаді 2016 року розпочато новий комплексний багатоформатний комунікаційний проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!».

Багатоформатність Проекту полягає у структурованій реалізації програми, яка складається з ряду ініціатив: конкурс сценаріїв фільмів короткого метру, кіновиробництво добірки короткометражних фільмів, демонстрація фільмів Проекту у кінотеатрах та на телеканалах, комплекс заходів з популяризації українського кінематографа та поширення творчими засобами громадянських та моральних цінностей.

Наш проект демонструє, що люди можуть впливати на зміни, формувати майбутнє. І через фільми Проекту, через кінематографічні меседжі, через ретрансляцію основних суспільних цінностей, через актуалізацію вирішення важливих проблем суспільства ми намагатимемося поширити суспільний діалог про майбутнє. – Коментує місію проекта його ініціатор, продюсер, СЕО компанії «ВАВІЛОН» Андрій Різоль.

Проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» реалізується на благодійних засадах коштом та зусиллям меценатів, спонсорів, партнерів та ініціаторів Проекту. 

Генеральний партнер та меценат Проекту – Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Проект відбувається за сприяння Державного агентства України з питань кіно та партнерської  підтримки «Райффайзен банку Аваль», компанії «Baker Tilly Україна», радіохолдингу «ТАВР МЕДІА» та близько п’ятдесяти організацій і установ.

Ідея проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!» збігається з метою діяльності благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього»,  –  коментує засновник Фонду Ігор Янковський. – Щоб кожен окремий громадянин України зміг відчути себе частиною єдиного цілого, він має отримати інформаційний посил та ясний меседж. Впевнений, що короткометражні фільми, створені в рамках цього Проекту десятками кінематографістів, дозволять не лише залучити до кінотеатрів нову аудиторію, але й слугуватимуть цілям об'єднання суспільства однією місією – побудувати щасливе майбутнє України!

Концептуальна ідея Проекту полягає у твердженні – «Майбутнє творять люди!».

Першим етапом Проекту є конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО». Найкращі сценарії Конкурсу будуть екранізовані, а фільми мають стати частиною діалогу в суспільстві про майбутнє, про те, в якій країні ми хочемо жити і які саме зміни для цього потрібні.

Організатори та партнери Проекту запрошують всіх творчих людей, не залежно від фаху та досвіду, взяти участь у Конкурсі сценаріїв та сценарних заявок до короткометражних фільмів «СВОЄ КІНО». Конкурс шукає сценарії для фільмів, де головним героєм є ініціативна й відповідальна людина, яка своїми діями робить зміни, наближає краще майбутнє, надихає інших.

Детальна інформація про проект та конкурс - на офіційних інформаційних майданчиках Проекту: http://www.kinoua.org/, https://www.facebook.com/dyvysukrainske/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter