18 листопада у Полтаві стартує перший регіональний бізнес-форум "Україна - країна підприємців"

14:59, 14 листопада 2016
Вікно
117 0

18 листопада в Полтаві стартує перший регіональний бізнес-форум "Україна - країна підприємців та підприємств". Будь-який підприємець на форумі, участь в яких безкоштовне, зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Також в ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрамовані на створення нових робочих місць.

"В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, - зазначив Президент УСПП Анатолій Кінах. - Тільки Польща в цьому році видасть українцям понад 500 тис робочих віз, тому і держава і місцева влада мають розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, і ця програма допоможе створити в приватному секторі понад мільйон нових робочих місць".

Полтавський бізнес форум "Україна - країна підприємців та підприємств" стартує 18 листопада у Зеленій залі Полтавської обласної державної адміністрації (м.Полтава, вул.Соборності, 45). Початок о 9:30. Участь у форумі - безкоштовна. Реєстрація - на на kub.pb.ua/forums.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter