Згідно з планами компаній, магазини одягу F'91 відкриються в рамках реорганізації існуючого формату магазинів «ШАФА», площею від 500 до 700 м2 в кожному ТЦ METRO в Україні. Цей проект направлений на досягнення максимальної синергії операційної діяльності обох компаній: професійної експертизи Arber Fashion Group у сфері створення і виробництва комерційних колекцій одягу, мерчандайзингу та сервісу у торговельному залі та міжнародного досвіду METRO у сфері маркетингу, глобальної логістики та управління масштабними проектами рітейлу.

В магазинах F'91 буде представлений широкий асортимент актуальних і доступних колекцій одягу та аксесуарів для чоловіків і жінок, який найкращим чином продемонструє можливості власного виробничого комплексу AFG, доробки кращих представників української фешн-індустрії, а також успішний досвід METRO в міжнародному підборі постачальників одягу та аксесуарів.

Юлія Пилипенко, Директор з продажів «МЕТРО Кеш ендКері Україна»:«Спільний проект з Arber Fashion Group є частиною нового стратегічного плану нашої компанії, в рамках якого ми оновлюємо формат торговельних центрів METRO, змінюючи планування торгової площі таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність кожного квадратного метра та надати можливість партнерам представити свої товари та послуги нашим покупцям. Ми впевнені, що поява магазинів F'91 в торговельних центрах METROстане ще одним кроком у розвитку українських виробників одягу та аксесуарів, а також посилить їхні позиції на ринку фешн-індустрії».

Вадим Золотаревсьский, Директор дивизіону з продажів «Arber Fashion Group»:«Подібний формат співпраці с METROстворить необхідні умови для інтенсивного розвитку проекту F'91 - як масштабного роздрібного майданчика, стимулюючого до розширення діяльності представників й відновлення позицій легкої промисловості України».

Старт проекту планується вже у листопаді 2016 року у п’ятьох торговельних центрах METRO (4 - у Києві та 1 – у Полтаві). До кінця 2017 року компанія Arber Fashion Group планує відкрити магазини F'91 у всіх 23 ТЦ METRO в Україні.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»                                        

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами: 23 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3500 співробітників.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

www.metro.ua

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників.

Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real.

www.metrogroup.de

ArberFashionGroup

Arber Fashion Group – найбільший вертикально-інтегрований fashion-холдинг в Україні. Компанія представлена торговельною мережею з понад 110 магазинів в усіх областях України під брендам “ARBER”, “Gregory Arber”, “F’91” та “КОКОН”.

ТМ ARBER – національній лідер з продажу чоловічого одягу, понад 100 магазинів по всій Україні та ЄС.

Універмаг КОКОН – найбільший та найвідоміший проект з продажу преміального одягу в Одесі, де представлені понад 80 світових брендів чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Включає такі проекти: Кокон Space – cучасний простір українських дизайнерів, Hugo BOSS Store,  KOKOH Women, KOKOH Men, KOKOH Art, #kokonbar, KOKON outlet (Київ).

Виробничій дивізіон AFG представлений 5 власними фабриками з виробництва чоловічого та жіночого асортименту (піджаки, брюки, пальто й куртки, сорочки; в’язаний та кроєний трикотаж, плаття, джинси та інше), які здатні випускати понад 2 мільйонів одиниць одягу щорічно.

http://arbergroup.com/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram