У Києві й Одесі відбудеться міжнародна освітня виставка Best Schools & Universities Fair: UK, USA, Europe

18:45, 10 листопада 2016
Вікно
109 0

19 листопада в Києві і 20 листопада 2016 в Одесі відбудеться ексклюзивна міжнародна освітня виставка Best Schools & Universities Fair: UK, USA, Europe. У виставці візьмуть участь провідні навчальні заклади Великої Британії, США та ЄС.

Місце і час проведення освітньої виставки Best Schools & Universities Fair: UK, USA, Europe:

- КИЇВ: готель Hilton Kyiv (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 30) 19 листопада 2016, початок о 12:00.

- ОДЕСА: готель «Брістоль» (Одеса, вул. Пушкінська, 15) 20 листопада 2016, початок о 12:00.

У виставці візьмуть участь провідні навчальні заклади Великої Британії, США та ЄС – учасники попередніх освітніх форумів, що відбулися за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Британської Ради в Україні у 2014 і 2015 роках.

У межах виставки будуть запропоновані можливості для продовження навчання за кордоном на таких рівнях:

- Середня освіта у високорейтингових школах-пансіонах (Велика Британія);

- Підготовка до вступу до провідних університетів світу (програми IB, A-Level, Foundation);

- Вступ на 1-й курс бакалаврату провідних університетів світу (Велика Британія, США, ЄС);

- Пре-магістратура та магістратура у провідних університетах світу.

Під час виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з представниками навчальних закладів, отримати індивідуальні консультації, пройти пробне тестування з англійської мови.

У відвідувачів виставки також буде унікальна можливість особисто зустрітися з директорами шкіл-пансіонів Великої Британії, яким з року в рік вручаються найбільш престижні нагороди та присуджуються найвищі позиції в рейтингах: Gordonstoun School, Wells Cathedral School, Millfield School, St Francis College, Oswestry School, Westbourne School та іншими.

Gordonstoun School – одна з найпрестижніших у світі шкіл-пансіонів, у якій навчалися три покоління британської королівської сім'ї, зокрема герцог Единбурзький, принц Уельський, герцог Йоркський і граф Вессекса, а також принцеса Зара Філліпс.

Wells Cathedral School є однією з 10 найстаріших елітних шкіл Великої Британії (заснована на початку Х століття). Покровителем Wells Cathedral School є Його королівська Високість, Принц Уельський. Випускники Wells Cathedral регулярно досягають одних з найвищих у Великій Британії результатів з математики та точних наук. Wells Cathedral є однією з усього лише чотирьох спеціалізованих музичних шкіл, акредитованих Міністерством освіти Великої Британії.

Oswestry School, заснована в 1407 році, є для Великої Британії історично важливим навчальним закладом. Випускники цієї школи регулярно демонструють одні з найвищих результатів у Сполученому Королівстві за результатами випускних іспитів. При цьому школа не є «строго селективної», а – навпаки – дуже лояльно приймає студентів.

Westbourne School кілька років поспіль посідає I місце у Великій Британії з IB серед невеликих шкіл-пансіонів, учням тут приділяється багато уваги, підхід до їхнього навчання також досить індивідуальний. Єдиним конкурентом Westbourne School за результатами IB є не менш відома Sevenoaks School (у якій, утім, навчається в кілька разів більше студентів).

Важливу частину виставки буде приділено університетській освіті у Великій Британії, США і Європейському Союзі. Зокрема, у всіх відвідувачів буде можливість отримати консультації з програм підготовки до вступу в Оксфордський і Кембріджський університети, Лондонську Школу Економіки, Гарвардський, Єльський університети, Лондонський Університет Мистецтв. Освітня група «ДонСтрім» має унікальний досвід з зарахування абітурієнтів у ці та інші провідні виші світу.

Про особливості вступу до Оксфордського та Кембріджського університетів, Лондонської Школи Економіки (LSE) відвідувачі виставки зможуть дізнатися у представників престижного тьюторського коледжу MPW (Лондон), який відомий підготовкою до вступу в ці та інші престижні університети.

У межах окремого семінару представники британсько-американських освітніх груп Kings Colleges, Cambridge Education Group – OnCampus і Shorelight Education розкажуть про вступ на перший курс іноземних вишів одразу після отримання українського атестату про повну загальну середню освіту (програми «1+3», «2+2»).

Відвідувачі виставки також зможуть отримати консультації зі створення портфоліо у представників найбільшого вишу світу з творчих спеціальностей – Лондонського Університету Мистецтв, серед випускників якого – Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Стелла Маккартні.

Окрім того, майбутнім студентам і їхнім батькам напевно буде цікавий Візовий семінар з оформлення навчальної візи до Великої Британії – TIER4, а також короткострокових студентських і візитерськіх віз.

Вхід безкоштовний. Реєстрація НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА. Відвідувачі, що зареєструвалися, зможуть взяти участь у розіграші 1 тижня навчання у Великій Британії.

Організатор виставки – Освітня група «ДонСтрім».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter