false

Мікрофінансова організація Cashinsky удосконалила сервіс для позичальників. Громадянам України буде потрібно всього 14 хвилин, щоб отримати онлайн кредит для вирішення матеріальних труднощів.

Фінансова допомога на вигідних умовах

Ставлення українських громадян до мікрофінансових організацій поступово змінюється. Їм більше не потрібно боятися величезних відсотків, постійних дзвінків від грізних колекторів. Діяльність МФО регулюється чинним фінансовим законодавством України. На офіційному сайті можна вивчити юридичну інформацію, ліцензію і свідоцтво.

Величезні відсотки теж залишилися в минулому. Для нових клієнтів МФО Cashinsky підготувала спеціальну пропозицію - онлайн кредит за 14 хвилин. Переплата складе кілька десятків гривень, зате така фінансова допомога дасть можливість вирішити матеріальні труднощі в будь-який час доби.

Нещодавно компанія збільшила максимальний розмір кредиту онлайн до 10 000 гривень. Позиковими засобами можна користуватися протягом 5-30 днів, яких достатньо для вирішення проблем і своєчасного повернення боргу.

Більше ніяких відмов

Якщо позичальник уже звертався в банк, то у нього залишився страх марної трати часу. Потрібно зібрати довідки з місця роботи, підтвердити дохід, знайти поручителів, 2-3 рази з'їздити в банк, кілька днів чекати відповіді від співробітників. І після всієї бюрократії, на яку потрібно не один день, більшість людей стикається з відмовою.

За минулий рік МФО Cashinsky схвалив 92% заявок. Щоб отримати кредит онлайн, повнолітньому клієнту потрібен паспорт, ІПН, банківська карта, телефон і електронна пошта. Після реєстрації, заповнення анкети та подачі заявки, система відправить повідомлення з рішенням протягом 14 хвилин. Якщо запит схвалять, кошти прийдуть на карту.

Cashinsky готовий дати гроші в борг неплатоспроможним громадянам, включаючи студентів, пенсіонерів, фрілансерів. Позику на карту можуть отримати позичальники з поганою кредитною історією.

Щоб підвищити шанси на отримання кредиту онлайн, потрібно врахувати наступні поради:

  • тільки достовірні дані в анкеті;
  • будь-які помилки і друкарські помилки система сприйме як неправдиві відомості, автоматично відхиливши заявку;
  • виключно актуальний номер телефону та адресу електронної пошти, так як вони будуть потрібні для отримання грошових коштів;
  • наявність декількох гривень на банківській картці для проходження верифікації.

Одна з головних переваг МФО - кредит онлайн в будь-який час доби. Для економії часу доцільно заздалегідь пройти реєстрацію, заповнити анкету, додати і підтвердити банківську карту. У потрібний момент досить перейти в особистий кабінет, подати заявку і отримати гроші на карту протягом 14 хвилин. Якщо дотримуватися умов компанії, надалі заявки будуть схвалюватися автоматично.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram