ТОВ "ВіДі Юнікомерс" та КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" уклали додаткову угоду, яка дає можливість компанії поставити в Одеський регіон 85 "швидких" типу В з обладнанням покращених характеристик.

Наразі угода вже оприлюднена на платформі Prozorro (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-09-05-000370-c), а працівники "ВіДі Юнікомерс" починають дооснащення автомобілів медичним обладнанням, щоб якомога скоріше передати їх лікарям області.

"Колектив ТОВ "ВіДі Юнікомерс" розуміє свою відповідальність перед громадянами України, і зробить все, аби якнайшвидше виконати свої зобов'язання в межах Пілотного проекту Кабміну з реформування системи екстреної медичної допомоги", - зазначив директор ТОВ "ВіДі Юнікомерс" Олег Любченко.

Він також висловив надію, що надалі конкуренти компанії не вдаватимуться до розповсюдження неправдивої інформації та брудних фейків про ТОВ "ВіДі Юнікомерс" у ЗМІ, утримаються від оцінки діяльності та якості продукції компанії та не будуть іншим шляхом намагатися вплинути на комерційну діяльність ТОВ.

Нагадаємо, "ВіДі Юнікомерс" запропонувала замовнику – КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" здійснити поставку 85 автомобілів швидкої медичної допомоги, замінивши обладнання на аналоги з кращими характеристиками, які повністю відповідають встановленим вимогам. Зокрема, замість низки елементів китайського виробництва – встановити аналоги корейських, турецьких і європейських виробників, які забезпечать зручніші умови роботи медперсоналу та більший комфорт при транспортуванні пацієнтів. Сам перелік обладнання і ціна договору залишаються незмінними.

Після низки консультацій, в т.ч. з експертами, які підтвердили кращу якість обладнання, що пропонується на заміну, КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" погодилась з тим, що заміна обладнання відповідає вимогами чинного законодавства. Зокрема, згідно п.3 ч.4 Закону України "Про державні закупівлі" умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі.

Таким чином, Одеська область найближчим часом отримає 85 автомобілів швидкої допомоги з медичним обладнанням поліпшених характеристик без додаткових витрат з бюджету.

Довідка

ТОВ "ВіДі Юнікомерс" є виробником спецавтомобілів і входить в групу "VIDI". За час своєї роботи "ВіДі Юнікомерс" поставило різним медичним установам Україні 450 "швидких".

Група VIDI за понад 25 років своєї роботи стала одним з лідерів автомобільного ринку України і наразі займає частку у 5,6 %. На підприємствах групи працюють близько 1000 осіб, середня зарплата – 26,4 тис. грн. Обсяг реалізації товарів та послуг у 2019 році склав 5,6 млрд. грн., до бюджетів всіх рівнів було сплачено 253 млн. грн. податків.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram