www.codeky.art

унікальна платформа, яка дозволяє художникам різних напрямків презентувати себе, знайти аудиторію і комерціалізувати свою діяльність. Він відкриває немало перспектив як для майстрів, так і для бізнес-партнерів.

Автор мистецької платформи Юлія Ковальова переконана, що проект надає чудову можливість тим, хто знає Україну лише з новин, в живу побачити її потенціал і переконатися, що наша держава – креативна, талановита й прогресивна.

Широкі можливості

Міжнародна платформа сучасного мистецтва в Україні CodeKY.ART являє собою зручний і доступний market-place, де художники, скульптори, декоратори, дизайнери та інші творці прекрасного можуть розпочати власний online-бізнес: відкрити на сайті особистий кабінет і пропонувати свої витвори на продаж. Для цього достатньо лише зробити якісні фотографії та чіткий опис робіт – і можна починати! Також автори можуть вести власні блоги на платформі й ділитися з читачами своїм баченням сучасного мистецтва – вільно й без цензури.

У часи карантину, для підтримки українських митців, ми вирішили запровадити розділ безкоштовного розміщення робіт - “Storage”, українською “сховище”.

Він почне діяти з середини квітня 2020 р. Це буде великий розділ з можливістю продавати будь-які авторські твори вартістю від 300 грн у будь-якій кількості. Даний розділ не буде мати привілей платного розділу, але дозволить митцям різного напрямку (художникам, скульпторам, керамістам та іншим) безкоштовно представити свої роботи з метою їх продажу. Усі умови продажу товарів будуть представлені на сайті.

Для тих, хто хоче не просто продати свої картини, а й презентувати своє авторство і бачення мистецтва, робити своє ім'я популярним на просторах інтернету, залучити широку аудиторію шанувальників вашої творчості на міжнародному арт-ринку ми пропонуємо:

- Розміщення робіт з метою їх презентації та продажу, з зазначенням активного імені автора, ведучого в розділ біографії.

- Розміщення особистої біографії автора і презентації повного каталогу розміщених робіт автора під біографією.

- Можливість розміщення своїх персональних, що просуваються Codeky статей у власному Блозі. Надання допомоги редакцією Сodeky в написанні статей для блогу при необхідності.

- Можливість розміщення 3 безкоштовних оголошень в місяць на дошці оголошень про арт-послуги.

- Участь в колабораціях партнерської програми Codeky.art (уявлення авторів з платного розділу в загальних заходах з партнерами або на їх майданчиках). Участь у виставках або заходах.

- Рекламне і контекстне просування онлайн-платформою. Інформації про Ваш авторство і вашого контенту трьома мовами (англійською, українською, російською)

- Подання ваших робіт і імені в різних PR-діях, матеріалах при освітленні платформи для їх популяризації.

Платформа приймає роботи як відомих митців, так і початківців. Розміщення у платному розділі коштує 1,5% від вартості розміщених робіт в місяць. Для студентів творчих спеціальностей діє знижка 50%.  CodeKY.ART не бере участі у продажу, а лише надає рекламну підтримку й допомагає авторам знайти аудиторію – покупців, колекціонерів та меценатів. Тут колекціонери зможуть розпродати свої колекції та доповнити їх новими роботами.

Вигідна співпраця партнерської програми під час карантину онлайн.

На платформі діє партнерська програма. Головна мета CodeKY  - об'єднати навколо ідеї підтримки та розвитку сучасного мистецтва в Україні та світі компанії партнери різних сфер діяльності різних країн. Компанії-парнери можуть розміщувати на нашому ресурсі рекламні матеріали, або співпрацювати шляхом інтеграції онлайн-ресурсів у досягненні спільних  комерційних інтересів.

Зібрати меценатів та спонсорів, які підтримають створення всеукраїнського студентського конкурсу митців ОНЛАЙН, який буде проводитися протягом року. Переможці отримають гранти на навчання в авторитетних світових майстрів. Програма здійснюватиметься спільно зі світовими університетами-партнерами.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram