dpchas.com.ua

ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" не зможе виконати свої зобов'язання щодо поставки 85 автомобілів швидкої допомоги Одеській області, якщо відповідальні особи Одеської облдержадміністрації не розмістять підписані та узгоджені документи на платформі Prozorro, як це передбачено законодавством.

17 січня 2020 року між ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" та КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" була підписана додаткова угода № 3 про покращення устаткування "швидких" через затримку у постачанні обладнання, передбаченого попередніми специфікаціями, з боку субпідрядників.

З боку КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" угода була підписана в.о. Генерального директора Владиславом Терлецьким.

Проте станом на сьогодні цей документ досі не оприлюднений!

Фактично автомобілі вже укомплектовані, і ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" очікує на можливість передати їх Одеській ОДА. Але якщо посадовці установи не виконають передбачені законодавством дії та не оприлюднять документи до 22 березня 2020 року, компанія не зможе поставити "швидкі" у передбачені контрактом терміни.

Як вже повідомлялося, ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" прийняло рішення запропонувати замовнику здійснити поставку 85 автомобілів швидкої медичної допомоги, замінивши обладнання на таке, що має кращі характеристики і повністю відповідає встановленим замовником вимогам. Зокрема, замість низки елементів китайського виробництва будуть встановлені аналоги корейських, турецьких та європейських виробників. В окремих випадках мова йде про значне покращення рівня обладнання, що забезпечує зручніші умови роботи медперсоналу та більший комфорт при транспортуванні пацієнтів.

Сам перелік обладнання і ціна договору залишаються незмінними.

Всі запропоновані ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" заміни обладнання зроблені у повній відповідності до вимог чинного законодавства та згідно з передбаченими на такі випадки процедурами. Відповідно до п.3 ч.4 Закону України "Про публічні закупівлі" умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Наявні документи підтверджують кращі технічні параметри обладнання, яке встановлюється на заміну визначеному в попередній специфікації, та про його відповідність вимогам замовника. А отже Одеська область отримає 85 автомобілів швидкої допомоги з медичним обладнанням покращених характеристик без додаткових витрат з бюджету.

Інформаційно

ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" входить до групи VIDI, кінцевими бенефіціарними власниками якої є брати Віталій та Олег Джуринські. На сьогодні група VIDI займає долю у 5,6 % автомобільного ринку України. На підприємствах групи, які неодноразово відзначалися як сумлінні платники податків, працюють близько 1000 осіб.