Олександр Дегтярьов

Загальні доходи гендиректора підприємства, що запускає українські розробки в космос, за один місяць склали понад 1,2 мільйона гривень.

У лютому Олександру Дегтярьову, голові КБ «Південне», за виконання робочих обов'язків виплатили 1 055 901 грн. Про це свідчить його декларація, що надійшла в Єдиний державний реєстр декларацій, пише "112 Україна".

Це не всі лютневі нарахування: на початку місяця керівник КБ отримав понад 175 000 гривень. Загальна сума місячного заробітку становила 1 231 510 грн.

Дохід глави основного центру космічних розробок України виріс, в порівнянні з груднем. Але вже тоді перевалив за мільйон виплати Дегтярьову зіставляли з окладом Дональда Трампа: американський лідер отримує менше - близько 800 тис. грн.

Олександр числиться в десятці керівників державних підприємств з найвищою зарплатою. У січні він задекларував понад 450 тисяч грн, хоча три роки тому йому платили в три рази менше. У 2016 році Дегтярьов був звільнений Державним космічним агентством за фінансові порушення, але повернув собі пост через суд.

Якщо поглянути на фінансовий звіт конструкторського бюро за дев'ять місяців минулого року, чистого прибутку в організації тільки 20,6 тис. грн. Середній рівень зарплат по підприємству, згідно з даними цього ж документа, - 18,33 тис. грн. Виходить, що в лютому Дегтярьову нарахували в 67 разів більше, ніж отримують його співробітники.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram