Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжує спонукати клієнтів та працівників мережі бути дружніми до довкілля та робить ще один крок до свідомого споживання, запустивши на території торговельного центру METRO Позняки в Києві (проспект П. Григоренка, 43), пілотний проект зі збору одягу.

METRO Україна підтримує глобальні тенденції щодо збереження навколишнього середовища, та з лютого 2020 року запрошує всіх дружніх до довкілля людей, долучитися до збору одягу для тих, хто цього найбільше потребує. Процес здачі одягу доволі простий: щоб стати учасником ініціативи потрібно залишити речі в спеціалізованих контейнерах, які розміщені на території паркувального майданчика торговельного центру METRO Позняки.

У рамках проекту приймається одяг, взуття, тканини, рушники, скатертини та постільна білизна.  Головна умова – речі мають бути чистими та випраними. Професійні клієнти HoReCa також можуть зробити свій позитивний внесок у цей проект та передати на благодійність текстиль, який більше не використовується у їхніх закладах.

Партнером ініціативи «Вашому одягу – друге життя» стала благодійна організація «Фонд «Асперн». Майже 20 років ця установа опікується людьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, та в рамках спільного з METRO Україна проекту, передаватиме зібраний одяг тим, хто цього найбільше потребує.

«Наші звички впливають на планету, тож починати потрібно саме із себе.Команда «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» переконана, що сталий розвиток є ключем до трансформації усіх викликів у можливості та активно запрошує своїх клієнтів і працівників дбати не лише про природу, а й допомагати тим людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож окрім пункту прийому вторинної сировини, куди можна здати такі відходи, як: скло, ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки, макулатуру та тетра пак, компанія пропонує долучитися до збору одягу. Це ще один крок METRO Україна у впровадженні політики збереження навколишнього середовища, який ми віримо, що дозволить не лише зменшити негативний вплив на планету, а й дасть можливість усім бажаючим допомогти незахищеним верствам населення – дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, пенсіонерам, переселенцям та малозабезпеченим людям», – коментує Олена Вдовиченко, комерційний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

Нагадуємо, що одним із головних елементів реалізації стратегії сталого розвитку METRO є проект із роздільного збору відходів, який компанія започаткувала у всіх київських торговельних центрах METRO у квітні 2018 року. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» прагне повною мірою використовувати весь потенціал відходів у якості вторинної сировини, тож наступним кроком у напрямку збереження довкілля стало вдосконалення програми із сортування відходів шляхом створення спеціалізованого Пункту сортування відходів – METRO Waste Collection Point. Цей сервіс дає можливість клієнтам, включаючи професійних клієнтів HoReCa, долучитися разом з METRО до руху відповідального споживання ресурсів планети та зменшення нашого впливу на неї.

З літа 2019 року METRO Україна співпрацює у рамках програми з роздільного збору з інтернет-платформою Zakaz.ua, приймаючи та передаючи на переробку вторинну сировину їхніх клієнтів. До ініціативи долучилися ще одні партнери компанії METRO – благодійна організація «Фонд «Асперн», який дбає про навколишнє середовище та регулярно здає вторинну сировину в пункт сортування.

Станом на 2020 рік «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розширила програму з роздільного збору на сім торговельних центрів METRO у Києві, Харкові та Маріуполі і планує масштабувати цей проект та встановити індивідуальні контейнери та спеціальні урни й в інших торговельних центрах METRO в Україні.

Довідкова інформація:

 «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 16 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2018/2019 фінансовий рік (жовтень 2018 р. – вересень 2019 р.) склав 627 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua

METRO – це провідна міжнародна торговельна оптова компанія, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу (HoReCa), а також приватних підприємців – власників закладів роздрібної торгівлі. Обслуговуючи понад 16 млн. клієнтів у світі, компанія забезпечує їх якісними товарами як безпосередньо у великих торговельних центрах, так і онлайн, з професійною доставкою. Окрім цього, METRO допомагає своїм клієнтам розвивати бізнес та підвищувати конкурентоздатність, пропонуючи їм сучасні digital-інструменти, покликані розвивати та вдосконалювати сферу гостинності у кожній країні присутності компанії. Сталий розвиток є одним із ключових факторів успішного бізнесу METRO, про що свідчить статус лідера галузі згідно з Європейським індексом сталого розвитку Dow Jones Sustainability Index 2019. Компанія представлена у 34 країнах та надає робочі місця понад 100 тисячам працівників. Обсяг продажів METRO у 2018/2019 фінансовому році склав 27,1 млрд. євро. У жовтні 2019 року METRO AG заключила угоду щодо продажу мажоритарного пакету акцій свого бізнесу у Китаї. У вересні 2018 року компанія розпочала процес продажу роздрібної мережі Real, що налічує понад 34 тисячі працівників. Більше інформації: www.metroag.de

Благодійна організація «Фонд «Асперн» є неприбутковою, некомерційною організацією, яка займається благодійною діяльністю в м. Києві та Київській області з 2000 року.

За час діяльності організації допомогу отримало більше 8000 дітей.

Кожного дня організація допомагає приблизно 400 дітям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей. року.

За час діяльності організації допомогу отримало більше 8000 дітей.

Кожного місяця ми допомагаємо приблизно 400 дітям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей.року.

За час діяльності організації допомогу отримало більше 8000 дітей.

Кожного місяця ми допомагаємо приблизно 400 дітям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей.

До структурних підрозділів Благодійної організації «Фонд «Асперн» входять:

- Дитячий центр з чотирма відділеннями (перше відділення відкрилося в 2006 році) для 100 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і випускників інтернатних закладів. В Центрі тимчасово проживає 12 дітей та 12 випускників інтернатних закладів, 76 дітей Дарницького району отримують професійні навички: швачки, дизайнера, перукаря, взуттьовика з індивідуального пошиття взуття, комунікативної англійської мови;

- Центр матері та дитини (працює з 2013 року): його завданням є надання тимчасового безкоштовного місця проживання вагітним жінкам та матерям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. В центрі можуть проживати п’ять мам та 7 дітей одночасно;

- Підтримка сімей з дітьми та сімей переселенців з дітьми (працює з 2000 року): його метою є надання комплексу соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання тимчасового безкоштовного місця проживання для трьох родин;

- Дитячий будинок сімейного типу для родини з 8 усиновленими дітьми (працює з 2014 року);

- Регіональна програма DARE (існує з 2017 р.): програма реалізується у 9 містах 3 країн в рамках освітніх та соціальних інновацій в Україні, Молдові та Румунії з місією «краще життя наших дітей».

Крім того, фонд «Асперн» має досвід виконання проектів «Гуманітарна допомога», «Охорона здоров'я» та «Міжнародний волонтер».

Місія фонду – це благополуччя дітей у здорових та щасливих сім’ях.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram