Аграрний холдинг A.G.R. Group, який обробляє близько 30 тисяч га землі у чотирьох областях, має намір залучити іноземних інвесторів. За задумом власника компанії Місака Хідіряна, оптимальне зростання компанії можливе до 50 тисяч га.

Про це заявив Ігор Шестопалов, голова правління холдингу, у своєму інтерв’ю для Факти ICTV.

«Ми націлені на залучення інвесторів на міжнародних ринках. Заради цього проводимо поліпшення в своїй діяльності, щоб бути зрозумілими потенційним іноземним партнерам.

Зокрема вирішуємо завдання, пов’язані з урахуванням, проведенням повного аудиту всіх процесів, формуванням корпоративної системи управління. А в результаті, коли нам вдасться залучити інвестиції, природно, ми їх будемо використовувати для масштабування» - заявив Шестопалов в своєму інтерв’ю.

Раніше в A.G.R. Group заявляли про успішне проходження зовнішнього аудиту за 2016 та 2017 роки, який проводила Кіпрська компанія KPMG.

«Компанії, яка орієнтована на роботу з міжнародними партнерами, необхідний аудит за три останні роки. Ми користуємося послугами однієї з авторитетних іноземних незалежних аудиторських компаній – KPMG (Кіпр). Для нас дуже важливо, що за результатами аудиторської перевірки звітності 2016-2017 років аудитори дали беззастережно-позитивний висновок. Тобто з боку аудитора не було сумнівів в достовірності даних, відображених у фінансовій звітності. Аудит 2018 року підходить до завершення. В кінці весни ми почнемо аудит за 2019 рік. Для A.G.R. Group це дуже комфортно і в той самий час це надає можливість розпочати діалог з іноземними інвесторами» - говорить Ігор Шестопалов.

Також йшлося про те, що власник A.G.R. Group Місак Хідірян має намір залучити нові джерела фінансування для продовження розвитку бізнесу, запровадження ефективних технологій та покупки нової техніки.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram