В останньому Рейтингу покупців пальмової олії, що оцінює світові компанії за їх підтримку екосталої пальмової олії, Всесвітній фонд дикої природи (WWF) помістив компанію FERRERO на 1-е місце з 173. Набравши 21,5 бали з 22-х, FERRERO, за оцінкою WWF, стала лідером серед найбільших світових компаній роздрібної торгівлі, виробників споживчих товарів і підприємств харчової галузі. Особливу цінність становлять зусилля FERRERO в боротьбі проти вирубки тропічних лісів, а також прозорість її ланцюга поставок.

В опублікованій WWF заяві для преси (https://palmoilscorecard.panda.org) вказано: «Лише одна компанія, виробник споживчих товарів Ferrero, набрала більше 20-ти балів (з 22-х максимально можливих), давши тим самим зрозуміти іншим гравцям галузі, що використання екосталої та не пов’язаної з вирубкою лісів пальмової олії цілком досяжне».

З 2005 року FERRERO інвестувала значний об’єм коштів у створення сталого ланцюга поставок пальмової олії. Вже в 2015 році ми стали однією з перших компаній, що здійснюють закупку стовідсотково сертифікованої сегрегованої пальмової олії. В міру подальшого розвитку ми усвідомили необхідність підтримки проектів, що виходять за межі сертифікації, з метою розширення стандартів екосталості в галузі. Ми надзвичайно раді, що наші зусилля були гідно оцінені WWF — найважливішою організацією, що бореться за підтримку сталої галузі виробництва пальмової олії.

Незважаючи на вже досягнутий прогрес, особливо за критерієм простежуваності, компанія FERRERO продовжить інвестиції та збереже свою повну відданість принципам використання 100% пальмової олії - без вирубки лісів і будь-якої експлуатації протягом всього ланцюга поставок, залишаючись при цьому лідером в реформуванні галузі й активно співпрацюючи з неурядовими організаціями, ключовими зацікавленими особами та постачальниками.

Відмінний результат в Рейтингу покупців пальмової олії WWF — це найважливіше визнання наших заслуг в сфері використання екосталої пальмової олії та серйозний стимул для подальшої реалізації завдань в цьому напрямку.

Ознайомитися з Рейтингом покупців пальмової олії WWF можливо тут (https://palmoilscorecard.panda.org/check-the-scores/all).

Більш детальну інформацію про зобов’язання та заходи FERRERO з підтримки екосталої галузі пальмової олії див. у Звіті Ferrero щодо прогресу в сфері пальмової олії по восьми пунктам (https://www.ferrero.com/news/FERRERO-EIGHT-PALM-OIL-PROGRESS-REPORT) і Звіті з корпоративної соціальної відповідальності (https://www.ferrerocsr.com/).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram