false

Зазвичай налаштування Інтернету відбувається після укладення договору про надання послуг з провайдером. Співробітник компанії повинен виконати всі роботи з його підключення та перевірки якості з'єднання, таким чином виконавши замовлення. Однак, під час перевстановлення операційної системи або покупки нового обладнання, мережа може зникнути. Тоді потрібно або викликати технічну підтримку або вирішувати проблему самостійно, що допоможе заощадити гроші.

Як налаштувати Інтернет на комп'ютері

Вам буде корисна ця інформація в таких ситуаціях: ваш гаджет не має вбудованого пристрою для прийому сигналу Wi-Fi; при низькій швидкості або зникненні сигналу; коли він не приймається в результаті поломки. Детально розглянемо різні способи вирішення питання.

Під час укладання договору в документах вказується тип підключення: автоматичне налаштування Інтернету по IP, зі статичним IP, PPPoE, L2TP, а також із фільтрацією за МАС-адресою. Найчастіше використовується перший варіант. Далі ми розповідаємо, що робити, якщо автоматика на спрацювала.

Як підключити Інтернет через кабель

Мережевий кабель – це вита пара, по обидва боки якої знаходяться коннектори RJ-45. У більшості випадків він короткий, і якщо потрібен довший, то вам доведеться звернутися за ним в комп'ютерний магазин.

На задній панелі роутера можна знайти від 1 до 8 роз'ємів LAN – вони призначені для під’єднання до нього різних пристроїв за допомогою витої пари. Найчастіше таких роз'ємів 4.

Виконайте декілька простих дій:

  • Один кінець кабелю під’єднайте до гнізда LAN-роутера.
  • Другий кінець – в мережеву карту гаджета.
  • Перевірте статус з'єднання з мережею в нижньому правому куті робочого столу.

На комп'ютері з авторизацією доведеться ввести логін і пароль в спеціальному віконці.

PPoE. Необхідно створити нове підключення, ввівши наданий провайдером логін і пароль, і не забути змінити параметри адаптера.

L2TP. В налаштуваннях потрібно вибрати пункт «Підключення до робочого місця», далі «Використовувати моє ...», ввести надані провайдером адресу, логін і пароль. Після їх збереження слід зайти в якості VPN і проставити те, що зазначено в договорі.

Зі статичною IP. Потрібно ручне введення налаштувань IP-адреси. Зробити це можна у властивостях бездротового під'єднання, графа «Протокол Інтернету версії TCP/IP v.4».

Фільтрація за МАС-адресою. Вона може застосовуватися по відношенню до будь-якого із зазначених вище способів, а означає це те, що ви можете налаштувати Інтернет на комп'ютері, зареєстрованому в провайдера, тільки так. Потрібно дзвонити в службу підтримки та доносити до їхнього відома, що у вас нове обладнання.

Жодної реакції на мережевий кабель

Буває, що комп'ютер не реагує на маніпуляції та показує повну відсутність з'єднання.

Спробуйте наступне:

  • Приєднати кабель до іншого LAN-роз'єму на роутері.
  • Замінити кабель.
  • Відновити або встановити драйвер мережевої карти.
  • Перевірити «Підключення за локальною мережею» та ввімкнути його, якщо воно було вимкнене.

Тепер ви знаєте, як підключити Інтернет через кабель. Якщо не хочете цим займатися самостійно – звертайтеся до нас, наші техніки оперативно вам допоможуть!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram