этот материал доступен на русском

English Prime — записатися на курси англійської мови біля метро КПІ

16:22, 16 січня 2020
Вікно
113 0

Курси англійської мови біля метро КПІ

З радістю повідомляємо, що наша школа відкриває нову філію в Києві біля метро КПІ. Якщо ви хочете нарешті заговорити англійською, English Prime з легкістю перетворить цю мрію в реальність. Приходьте за адресою пр-т Перемоги, 22, початок занять у зручний для вас час.

Як ми працюємо?

Основою наших курсів англійської мови в Києві біля КПІ є міжнародна методика прикладної освіти. Приблизно 80% уроку займає активна практика спілкування. Використовуваний школою підхід дозволяє вивчати англійську за таким же принципом, як ви в дитинстві освоювали рідну мову. Якщо ви зробили це одного разу, то зможете повторити успіх у другий, і навіть в третій раз, при бажанні. Ніяких книжок, посібників і складних правил. Учень слухає, розмовляє, опрацьовує різні ситуації і легко запам'ятовує слова та основи граматики. В результаті Ви отримаєте повний пакет знань і можливість вільно спілкуватися англійською.

Які курси пропонує школа English Prime?

Відзначимо, що школа English Prime діє ще з 2005 року. За цей час результативність наших занять підтверджена тисячами успішно випущених англомовних студентів. Всі курси ми розділили за кількома критеріями:

 • Вікова група,
 • Рівень знань,
 • Напрям в англійському.

Виходячи з вікового критерію, в школі діють курси англійської для:

 • дорослих,
 • підлітків,
 • дітей.

Також пропонуємо можливість пройти

 • курси англійської для початківців,
 • авторські курси для учнів рівня Advanced.

Якщо Ви хочете в короткі терміни опанувати англійську, вивчити специфічну термінологію або поглибити свої знання в певному середовищі, це завжди можна зробити на наших заняттях. Ми розробили спецкурси:

 1. Англійська для співбесід;
 2. Бізнес-англійська,
 3. Курси англійської мови для мандрівників,
 4. Курси підготовки до міжнародних іспитів IELTS,
 5. Авторський курс для людей, які володіють англійською, Advanced Listening Skills.

Також в школі English Prime діють клуби вихідного дня, які можна відвідувати для підтримки наявного рівня англійської.

Гарантія та якість навчання

Школа англійської мови English Prime несе відповідальність перед своїми студентами, персоналом та органами, що сертифікували наш навчальний заклад. Ми суворо дотримуємося міжнародних стандартів якості навчання учнів і стежимо за тим, щоб усі послуги надавалися на найвищому рівні. В нашій школі ви отримаєте знання, яких не надасть приватний репетитор. Навчання англійській в English Prime — це взаємодія з професіоналами, і якщо, виконуючи всі рекомендації, студент не домігся необхідного результату, ми готові безкоштовно повторити цей матеріал.

Розташування школи

Якщо ви віддаєте перевагу проходити навчання в хорошій школі поблизу від будинку, офісу або станції метро Київський політехнічний інститут, тоді будемо раді бачити вас в нашому відділенні.

Нова філія English Prime розташована в 5 хвилинах від метро, що дозволить студентам комфортно добиратися на заняття. Щоб Вам було простіше знайти нас, орієнтуйтеся на будівлю Політехнічного університету.

Відкриття філії біля станції метро КПІ відбудеться 20.01.2020 р. Більш детальну інформацію ви можете уточнити в будь-якому з 7 інших офісів нашої школи.

Наші контакти

Хочете почати вивчати англійську вже зараз?

 1. Скористайтеся формою онлайн-запису на сайті,
 2. Телефонуйте за номером (044) 228 41 12,
 3. Пишіть на пошту englishprime.ua@gmail.com.

Пройдіть найефективніші курси іноземної мови, вибирайте кращу програму, і почніть говорити англійською вже сьогодні!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter