Останнім часом економіка України знаходиться у стані стагнації, і це пов’язано не лише з внутрішніми соціально-політичними проблемами нашої країни, але й з загальним уповільненням процесів економіки європейських країн в цілому.  Відповідно, це певною мірою, позначається на темпах розвитку бізнесу в усіх галузях.

На думку Генерального директора Міжнародного виставкового центру Анатолія Ткаченка, «не зважаючи на загальні тенденції, виставковий бізнес в Україні розвивається і має оптимістичний прогноз на 2020 рік. Безумовні лідери виставкової галузі в Україні на кінець року демонструють зростання показників: Міжнародний Виставковий центр – на   18 % порівняно з минулим роком, ДП «Прем’єр Експо» - близько 7,5 % , Міжнародна спеціалізована виставка Leather and Shoes  - понад 5%».

На даний момент до виставкової діяльності підвищений інтерес спостерігається не лише з боку основної цільової аудиторії – дилерів, закупівельних компаній, потенційних партнерів, але й з боку гравців маркетингового, рекламного та івент ринків, адже будь-яка виставка є унікальною платформою для спілкування цільової аудиторії, базовим майданчиком для нетворкінгу,  розвитку міжнародного ділового туризму. 

«МВЦ володіє надзвичайним потенціалом для розвитку, як безпосередньо у виставковій діяльності, так і в плані суміжних бізнесів. Ми клієнтоорієнтована компанія, яка перманентно перебуває у стані оновлення – це і введення в експлуатацію нових площ, і модернізація технічної бази, і надання послуг з монтажу нестандартних Un-стендів, і рекламні послуги, тощо. Оскільки сьогодні існує тенденція до надання переваги онлай-ринкам, організації галузевих конференцій, бізнес-комунікаціям в соціальних мережах, відповідно, ми плануємо розвиватись і в цих напрямках», - зазначив керівник Міжнародного виставкового центру Анатолій Ткаченко. 

У 2019 році лише в МВЦ відбулось 154 виставки, в тому числі міжнародних 152. Свою продукцію демонстрували понад 12 000 експонентів з 58 країн світу. Все це відкриває нові можливості для партнерства між учасниками  різних ринків та сприяє розвитку економіки України.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram