З понеділка, 9 грудня, в ефірі виходять одразу три новинки.

О 14:00 глядачі зможуть розпочати перегляд нових серій канадського популярного мультсеріалу –  «Щенячий патруль». У цей раз Райдер з сімома щенятами працюють ще оперативніше: отримують завдання і рятують звірят, які потрапили у скрутне становище.

О 21:00 розпочинається серіал «Пінгвіни Мадагаскару», де команда відважних пінгвінів, Ковальські, Шкіпер, Ріко і Рядовий, проводять небезпечні операції у зоопарку Нью-Йорка, але потім йдуть далі та прориваються в місто. Серіал  наповнений смішних ситуацій, де не всі члени команди готові оперативно та без помилок виконувати накази головного командора.

Ще один хіт закордонного ринку порадує першою серією о 21:35«Панда Кунг-Фу». Захоплюючий анімаційний мультсеріал продовжує розповідати про неймовірні пригоди улюблених усіма героїв – товстої і незграбною панди По, якому вдалося стати великим Воїном Дракона, а також його вірних друзів – Шаленої П'ятірки, у складі Тигриці, Мавпи, Гадюки, Журавля і Богомола.

З 23 грудня о 20:40 на глядачів каналу ПЛЮСПЛЮС чекатиме новий сезон мультсеріалу «Зоряна принцеса проти сил зла», про улюблену глядачами принцесу світу Мьюні Зірку Батерфлай та її боротьбу з чудовиськами, що хочуть заволодіти чарівним жезлом і скористатися його силами для злих цілей.

Також у грудні стартуватиме другий сезон новинки цьогорічного ефіру – «Вампіріни». Продовження історії про дівчинку-вампіриню Ві, що далі стикається з випробуваннями і негараздами щодо пристосування до незнайомого оточення людей та нової школи. Але в кінцевому підсумку історія вчить цінувати свою унікальну індивідуальність та своїх друзів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram