Ліфти з натуральними матеріалами в оздобленні кабіни та системою розпізнання обличчя

18:11, 14 листопада 2019
Вікно
87 0

Компанія OTIS, один зі світових лідерів з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та траволатерів, представила нову лінію дизайну ліфтових кабін Ambiance в рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти житлово-комунального господарства – 2019». Нова лінія дизайну Ambiance компанії OTIS розроблена спільно з Studio F. A. Porsche. Вона дає українським замовникам можливість вибрати один із понад 150 варіантів оформлення кабіни й зможе задовольнити найвибагливіший запит.

На першому етапі українським замовникам будуть доступні обробки серії Natural Ambiance, творці якої надихалися архітектурними тенденціями XX століття, зокрема ар-деко, феншуй, скандинавський і неоколоніальний стилі. Основний акцент в оформленні зроблений на використанні дерева, каменю і шкіри, які, переплітаючись, створюють мінімалістичний дизайн. М'які лінії і вертикальне підсвічування кабіни створюють відчуття легкості і комфорту, а натуральні матеріали роблять інтер'єр ліфта природним і гармонійним.

Продукція OTIS охоплює усі сегменти ринку: це торгові центри, готелі, офіси, житлові будівлі, інфраструктурні об'єкти. Серед прикладів будівель, де встановлено обладнання OTIS у світі: Бурдж-халіфа в Дубаї, статуя Христа в Ріо, будівля Емпайр-стейт-білдинг у Нью-Йорку. Якщо говорити про Україну, це: Олімпійський стадіон, Маріїнський палац, Mandarin Plaza, Ocean Plaza, Стадіон Арена Львів, ТЦ Globus, Premier Palace Hotel.

У планах компанії OTIS розробка технології «розумного ліфта». Тобто привнесення цифрових технологій до ліфтобудування. Це відкриє нові, набагато ширші можливості. Зміниться підхід до технічного обслуговування ліфтів. Використовуючи встановлені на телефонах і планшетах додатки, механіки зможуть в реальному часі відстежувати поточний стан обладнання. Крім того, цифровізація дозволить сполучати ліфти з іншими системами будівлі — камерами спостереження, системами безпеки й розпізнавання осіб. Також розробники компанії OTIS говорять про можливу реалізацію в ліфтах технології розпізнавання обличчя. Подібна система за допомогою камер дозволить відстежувати фізичний стан пасажира по його міміці і при необхідності викликати екстрену допомогу прямо під час руху кабіни. Впроваджуються також додаткові зручності для людей з обмеженими здібностями.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter