этот материал доступен на русском

Другий рік поспіль NAI Ukraine визнана найкращим консалтинговим агентством в Україні за версією European Property Awards

16:21, 04 листопада 2019
Вікно
128 0

Консалтингова компанія NAI Ukraine отримала міжнародну премію European Property Awards – найвідомішу галузеву нагороду в Європі. NAI Ukraine вдруге перемогла у категорії Commercial Property Agency/Consultancy for Ukraine.

У складі міжнародного журі – дійсні та колишні члени британського уряду та парламенту, видавці і журналісти, власники і топ-менеджери компаній, архітектори і дизайнери, незалежні консультанти та інші експерти з девелопменту, нерухомості та архітектури. Очолює суддівську колегію Лорд Кейтнесс (Lord Caithness).

Експертні судді були вражені розмахом проектів та високим рівнем консалтингових послуг, які надала компанія за 9 місяців 2019 року.

Відзначена універсальність NAI Ukraine, яка супроводжує клієнтів і в комерційній, і в житловій нерухомості, та пропонує нестандартно широкий для консультанта спектр послуг, зокрема, архітектурні. Це дійсно оптимальний пакет для супроводу девелоперського проекту, і, на думку журі, він повинен стати стандартним для інших учасників ринку. Завдяки такому комплексному підходу компанія працює з усіма провідними девелоперами країни та майже всіма міжнародними девелоперами, які працюють в Україні.

Також були відзначені досягнення в лізингових послугах – особливо, виведення нових брендів на український ринок.

Ще дві нагороди European Property Awards отримали торгові об’єкти, концепції яких розробляла команда NAI Ukraine. ТРЦ Ocean Mall визнаний кращим у категорії Retail Development for Ukraine, а April City – Mixed-use Development for Ukraine.

Міжнародна премія European Property Awards – найбільш престижна галузева нагорода в регіоні. Премія International Property Awards існує з 1993 року і вручається у 45 категоріях. Нагорода охоплює всі напрямки в сфері житлової та комерційної нерухомості. Регіональні премії вручаються в Арабському регіоні, Європі, Африці, Канаді, Центральній та Південній Америці, Карибському басейні, США, Великий Британії та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Нагадаємо, нещодавно NAI Ukraine була визнана кращою консалтинговою компанією у Східній Європі та на пострадянському просторі за версією премії Global Banking & Finance Awards, заснованої авторитетним британським діловим виданням Global Banking & Finance Review.

Компанія NAI Ukraine  надає консультаційні послуги в усіх видах нерухомості, лізингові послуги у торговельній та офісній нерухомості, послуги оцінки, пошуку інвестицій, управління комерційною нерухомістю.

NAI Ukraine – український представник мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить у ТОР-4 світових брендів на ринку нерухомості. NAI Global – один з найбільших світових брокерів, представлений у 375+ офісах з 6000+ працівників.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter