Всеукраїнський рейтинг ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019 - це врахування усіх побажань та рекомендацій від професіоналів юридичної галузі та кращого світового досвіду.

За останні 15 років український юридичний ринок отримав декілька масштабних конкурсів, компанії почали активно подаватися в номінації на міжнародні премії та навіть вигравати їх. І тільки одного не вистачало - визнання клієнтами.

В Оркомітеті зауважують, що мета – створити об’єктивний рейтинг, якому б довіряли і компанії, і клієнти. Метолодологію презентували представникам бізнес-спільноти і медіа.

 «Цього український юридичний ринок чекав давно. Одна з основних переваг нашого Рейтингу – це система визначення переможців. Ми презентували прозорий алгоритм, який зрозумілий для всіх. До того ж враховані побажання щодо об’єктивності. Ми як компанія, яка обслуговує юридичний ринок, як ніхто інший розуміємо потребу в об’єктивній та повній інформації. Впевнені, що поява Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS позитивно сприятиме галузевій конкуренції» – коментує Марина Бондаренко, співзасновниця та СЕО компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Учасники Рейтингу – це співробітники українських та міжнародних компаній - гравців ринку юридичних послуг в Україні, що офіційно ведуть підприємницьку та адвокатську діяльність на території України, юридичних підрозділів підприємств та державних органів України, а також незалежні адвокати, які провадять адвокатську діяльність в Україні.

Список номінантів формується двома шляхами:

1.Самовисунення шляхом подання заявки через сайт Організатора awards.ligazakon.net  

2.Подання Організатором Рейтингу.

Категорії номінантів Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS наступні:

Компанії та персоналії:

· Судові спори (суди загальної юрисдикції)

· Господарський процес

· Комплексне юридичне обслуговування

· Кримінальне право

· Податкове право

· Корпоративне право

· Банківське і фінансове право

· Нерухомість і будівництво

· Земельне та аграрне право

· Фармацевтика та медичне право

Рішення для бізнесу:

1. Краще рішення для автоматизації договірної роботи

2. Кращий медіа ресурс для юристів

3.Краща CRM система для роботи з клієнтами для юридичної фірми

4.Краща компанія з проведення навчальних заходів для юристів

5.LegalTech стартап року 

А також Вибір року - спеціальна номінація, переможець в якій визначиться шляхом моніторингу та аналізу медійної активності протягом останніх 12 місяців.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram