Kharkiv International Legal Forum — платформа, що дозволяє ефективно взаємодіяти з академічною спільнотою, громадськими організаціями та бізнес-структурами. Програма форуму містить секції, пов'язані з різними правовими дисциплінами, і розгляд проблем  блокчейн-технологій щодо впровадження та застосування на практиці.

Учасникам доступні секції таких напрямів:

● правові основи: конституційні, кримінальні, цивільні;

● правові основи регулювання діяльності бізнесменів;

● регулювання криптовалют і економічний розвиток у сфері інформації;

● питання регулювання сфери послуг з фінансової точки зору;

● поступове вдосконалення галузі корпоративного права тощо.

Серед спікерів слід виокремити таких експертів:

● Роберт Бонд — керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора».

● Івар Талло — член Ради директорів Академії електронного управління м. Таллінн (Естонія).

● Сайер Аммар — радник з питань верховенства права Консультативної місії ЄС в Україні.

● Тара Ван Ху — викладачка Школи права (Велика Британія).

2019 року в межах форуму вперше будуть розглянуті теми, пов'язані з цифровими активами. Участь візьме IT-компанія Simcord (Україна), яка виступить у ролі генерального партнера. Плануються виступи IT-фахівців і генерального директора компанії Александра Кудь. Доповіді будуть присвячені проблемам розвитку економіки в інформаційній сфері, пов'язаній з технологією блокчейн і управлінням цифровими активами.

Проведення панельних дискусій

Більш пильну увагу планується приділити панельним дискусіям серед фахівців, пов'язаних з технологіями у сфері фінансів, і представників індустрії IT (Україна).

У ході проведення двох сесій 27 вересня 2019 року планується приділити увагу низці актуальних питань:

● 1 сесія об'єднує експертів для обговорення принципів розвитку технології блокчейн і глобальних тенденцій інтеграції технології в галузь фінансів.

Під час дискусії розглядатимуться можливості щодо застосування технології блокчейн у банківському секторі, а також законодавчих ініціатив у міжнародному форматі. 

● 2 сесія об'єднує всіх для обговорення питань стосовно цифрових активів з точки зору юриспруденції.

В межах цієї сесії будуть розглянуті питання регулювання обертання криптовалюти та цифрових активів у правовому аспекті.

На 28 вересня заплановані тренінги, спрямовані на підвищення ступеня правової грамотності громадян, що проживають в Україні.

Партнерство та підтримка на рівні держави

Проведення цього заходу в міжнародному форматі в Україні має значну державну підтримку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки України.

Для того, щоб отримати статус слухача форуму, необхідно зареєструватися на захід на сайті: https://legalforum.simcord.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram