false

Попереднє покоління розумних годин Apple представили у 2018 році. 10 вересня бренд нарешті показав наступну новинку – Apple Watch 5. Годинники стали функціональнішими, отримали збільшену автономність і злегка оновлений зовнішній вигляд.

У плані дизайну розробники змінили тільки матеріал для виготовлення корпусу. На цей раз фанатам запропонували титан і кераміку. Керамічний корпус додатково захищений від падінь через свою крихкість. Титановий же надійний навіть в екстремальних умовах. Ціна на Apple Watch 5 з титану вища і починається з позначки в 500$.

Головне нововведення – компанія обладнала пристрій камерою для розблокування і відеодзвінків.

Що з'явилося у новій версії розумних годинників

Оскільки гаджет в основному використовують як фітнес браслет, упор зробили на вдосконалення функцій для тренувань і контролю за здоров'ям. Серед новинок:

  • Ретельне відстеження сну – швидкість занурення в сон, частота зміни фаз і їхня тривалість, серцевий ритм і пульс під час сну.
  • Функція ЕКГ (електрокардіограма) у відкритому доступі для всіх країн. ЕКГ з'явилася на версії 4 покоління і була доступна тільки в Америці. Модель Епл Вотч 5 відкрила доступ до функціонала користувачам незалежно від регіону проживання.
  • Відстежування трендів активності для збільшення власної мотивації або змагань з друзями. Щоденні спортивні показники зберігаються в додатку «Активність». Функція розумного годинника «Тренди» порівнює середні показники за 3 місяці з торішніми. Якщо фізична активність і спортивні результати погіршуються, система годинника Епл Вотч 5 буде надсилати персоналізовані тренерські підказки. З'являтися підказки будуть доти, доки користувач не повернеться у звичний ритм.
  • Впровадження програми «Шум». Гаджет сповіщає, коли гучність музики, гомін натовпу або техніки досягають небезпечних значень.
  • Відстеження рівня ультрафіолетового випромінювання. Apple Вотч 5 серії сповіщають власника, коли сонце починає проявляти занадто велику активність.
  • Більш надійне шифрування інформації, включаючи дані, завантажені на iCloud. Сторонні люди, без підтвердженого доступу до хмарного сховища, не зможуть побачити його дані.

Як операційна система використовується нова розробка – Watch OS. ОС сумісна і з більш ранніми версіями гаджета. Заряджати години можна буде від смартфонів бренду нового покоління завдяки наявності в них функції зворотної зарядки.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram