false

Подушка для сну повинна не тільки просто підтримувати голову під час нічного, або денного відпочинку, але зобов'язана робити це правильно, щоб час перебування в царстві Морфея приніс максимальну користь організму людини, сприяв кращому його відновленню і акумуляції життєвої енергії.

   Для цих цілей, в сучасному світі, створені ортопедичні подушки для сну, які покликані більш зручно розміщувати голову і шию, забезпечуючи нормальний кровообіг, одночасно перешкоджаючи деформації шийного відділу хребта, яка може викликати масу неприємних відчуттів і захворювань.

   Лікарі безпосередньо пов'язують неякісний сон із загальним зниженням імунітету, що робить нас вразливими для вірусів, виникненням цукрового діабету 2 типу, ожиріння, серцево - судинних патологій, а також - з погіршенням роботи мозку і настрою, в цілому.

   І не дарма, багатьох людей хвилює питання: як позбутися хропіння, оскільки воно не тільки впливає на якість нічного відпочинку і створює дискомфорт для оточуючих, але і є - рідним братом апное, що веде до того, що мозок недоотримує кисень. В результаті, у людини виникає денна сонливість, апатія, знижується концентрація уваги, погіршується пам'ять, підвищується дратівливість і артеріальний тиск.

   На сьогоднішній день, є багато рекомендацій щодо того, як перестати хропіти. Одна з них - купити ортопедичну подушку. Вона, як правило, має особливу форму, забезпечує правильне положення шиї і голови, помірне розтягування шийного відділу хребта, сприяє розслабленню м'язів і зв'язок, а також - зникненню болю в шиї і голові. Адже, операції і прийом медикаментів не завжди допомагають вирішити проблему.

Завдання полегшене тим, що зараз у продажу вже давно є спеціальна подушка від хропіння, яку може запропонувати практично будь-який медмагазин.

Подушка для вагітних.

   Якщо говорити про такий мега важливий період в житті жінки, як вагітність, то на цьому питанні необхідно загострити увагу з огляду на те, що жінка, сама того не бажаючи, під час сну, може випадково нанести шкоду своєму майбутньому малюкові, якщо вона хропе, або її активно зростаючий животик починає займати дуже незручне становище. Подушки для вагітних призначені саме для того, щоб жінки в такий значущий відрізок часу, відчували себе найбільш зручно. Щоб майбутня мама могла повноцінно відпочивати вдома і за його стінами, досить купити подушку для вагітних, і комфорт - забезпечений.

Подушка для дитини.

Можна виділити кілька видів:

1. Подушка для годування.

Головну роль в швидкому наборі ваги і розвитку малюка грає, природно, годування. Щоб цей процес був найбільш зручним, відбирав менше сил і часу, винайдені спеціальні подушки для годування, завдяки яким відпадає необхідність тримати дитину на руках в той час, коли вона їсть. Особливо це важливо жінкам, які перенесли кесарів розтин і для тих, хто годує немовля грудьми.

2. Подушка для дитини.

Якість сну для немовляти не поступається, за своєю значимістю, його харчуванню. Відзначимо, що грамотні батьки з перших днів життя маляти, подбають про те, щоб в будинку своєчасно з'явилася дитяча ортопедична подушка, яка допоможе уникнути багатьох неприємностей зі здоров'ям у майбутньому. Адже, формування шийного відділу хребта, форми голови, інших органів і систем закладається в ранньому дитинстві. А чого варта шкода, яку завдає мозку маленького дитятка хропіння ... Шановні батьки, ортопедична подушка для новонародженого - вам на допомогу.

Давайте розглянемо, які ще види подушок вірою і правдою служать здоров'ю людини.

А. Подушка на стілець.

   Існує кілька різновидів:

   - Ортопедична подушка для сидіння. Вона добре підходить тим людям, які більшість свого часу проводять в сидячому положенні, ведуть малорухливий спосіб життя, але стежать за своїм здоров'ям і поставою, оскільки виріб допомагає підтримувати хребет, знімає напругу з м'язів плечового пояса і шиї, покращує кровотік. Особливу подяку таке придбання викличе у любительок високих каблуків.

   - Подушка під поперек. Використовується під час тривалої роботи в офісі, або вдома, щоб підтримувати нижче грудної і поперековий відділ в оптимальному положенні, усунути м'язовий дисбаланс при сколіозі. Також, лікарі рекомендують застосовувати - при міжхребцевих грижах, радикуліті, остеохондрозі поперекового відділу.

   - Подушка від геморою. При цій делікатній проблемі, такий «рятівний круг» стане одним з ефективних помічників, так як конструкція пристосування продумана таким чином, щоб забезпечити відповідність анатомічним особливостям хворого.

   Подушки на стілець підбираються з урахуванням розмірів стільця, особливостей фізіології та уподобань користувача.

Б. Дорожня подушка.

   Дуже важливий аксесуар для тих, хто веде активний спосіб життя, і довгий час знаходиться в дорозі. Як правило, подушка для подорожей компактна, мало важить і не займає багато місця в багажі.

Подушка - підголовник - це справжня чарівна паличка - виручалочка, здатна допомогти розслабитися в будь-яких умовах. Завдяки їй, можна зручно розташувати голову і зафіксувати шийні хребці, щоб голова не закидалася і не кренилася убік.

 Актуальна така подушка для поїздок, як для дорослих, так і для дітей, оскільки повноцінний відпочинок необхідний всім і завжди. Особливо це стосується водіїв, які проводять за кермом більшу частину свого часу і тих, хто часто їздить у відрядження. Збираючись у відпустку, завбачливі батьки обов'язково будуть стурбовані питанням: де купити дорожню подушку для своєї дитини і якою вона має бути.

false

В. Ортопедична подушка для ніг.

   Незамінна під час вагітності, при варикозі, артриті, болях і тяжкості в ногах, серйозних навантаженнях на нижні кінцівки.

  Як же вибрати ортопедичну подушку і не помилитися з вибором?

   По-перше, необхідно звернутися до продавця з хорошою репутацією, який зможе дати кваліфіковану і грамотну консультацію з даного питання.

Ми звернулися в медмагазин «Ортоп», де працюють фахівці з медичною освітою і попросили дати кілька порад. Ось що вони нам розповіли:

1. Виріб ідеально має підтримувати хребет, шию і голову, дозволяючи їм зберігати правильне анатомічне положення. Ортопедична подушка з пам'яттю - краще.

2. Висота її залежить від того, як людина любить відпочивати: на спині (підійде найнижча, близько 10 см.), Або на боці (потрібна вища - 12-16 см.).

3. Розмір не повинен бути більшим, щоб уникнути непотрібних вигинів і напруги хребта і шиї.

4. Така подушка не повинна бути дуже м'якою, краще придбати річ середньої щільності, або більш жорстку.

5. При наявності захворювань, перед тим, як купити подушку для сну, обов'язково порадьтеся з лікарем.

Бережіть себе і своїх близьких.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram