false

Однак ми звернулися до прес-служби ПАТ «Володимир-Волинської птахофабрики», на потужностях якої виробляють «Епікур». Там відзначають, що подібні фейки пов'язані з популярністю бренду на полицях супермаркетів і високою лояльністю покупців, які вибирають натуральну і здорову курятину, вирощену без антибіотиків.

Бренд «Епікур» — це революція ринку курятини, нові високі стандарти якості і природно, що ті, хто не дотягує до цих стандартів буде намагатися скомпрометувати бренд такими фейками. Однак на підприємстві не засмучуються через таких інфоприводів, оскільки на 100% впевнені в безпеці і якості продукту Епікур.

false

Співробітники вже жартують, що мабуть так нас привітали з появою продукції «Епікур» в супермаркетах АТБ оновленого формату, що якраз сталося за день до сумнівного інфоприводу в ЗМІ.

Сфабриковане фото, яке маніпулятивним чином подається, як висновок лабораторних досліджень продукції «Епікур» має ряд порушень і не відповідає затвердженому виду експертних висновків. А саме: відсутня інформація де, коли і ким були відібрані зразки продукції, в якому закладі проводились дослідження, відсутня печатка та підпис відповідального фахівця установи. Крім того, якщо нібито на 4 добу зберігання продукції виділено сальмонелу то на 7 і 8 добу вона також повинна виділятися. Також не збігаються дати і дні зберігання продукції, а зображена на фото упаковка з плівкою відповідає старому дизайну, який був змінений з 11.04.2019.

Такі публікації є наклепом на бренд Епікур, який на підприємстві мають намір вирішувати в судовому порядку.

«Це явний фейк, і мабуть, що конкуренти вдаються до такого роду маніпуляцій, замість того, щоб ставати краще і підвищувати стандарти. Ми повністю впевнені в якості та безпеці продукції Епікур, це підтверджують експертні висновки державних сертифікованих лабораторій» — зазначає, генеральний директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика » Аліна Сич.

Інформаційна довідка:

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» — сучасне українсько-голландське підприємство, яке входить до 3-ки лідерів національного ринку курятини. Птахофабрика розташована в екологічно чистому регіоні України, в 12 кілометрах від кордону з Польщею, в с. Федорівка, Володимир-Волинського р-ну, Волинської області.

В інфраструктуру птахофабрики входять 100 пташників, розташованих на 11 майданчиках по вирощуванню птиці, власний забійний цех і комбікормовий завод, а також землі для вирощування кормів. Підприємство має сертифікат ISO 2200: 05 і реалізує принципи HACCP при виробництві сировини і готової продукції.

epikur.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram