На заходах тренери поділяться тим, як поводитися перед камерою смартфону, який контент може зацікавити підписників, як правильно обрати ракурс і виглядати гармонійно у кадрі, як зробити так, щоб після перегляду більша частина глядачів поставили лайк та підписались на сторінку.

Окрім корисних медіазнань, на учасників кожного разу чекатимуть й профі високої кухні (шеф-кухарі, бермени). Разом з дітьми тренери готуватимуть легкі страви чи напої – і все це в прямому ефірі у соціальних мережах учасників. Тобто знання будуть закріплені на практиці.

Перша зустріч «INSTA-коктейлі» відбудеться вже 8 вересня з 12:00 до 14:00 у ресторані Маячок. Вік учасників від 7 до 15 років.

«Ми прагнемо зламати стереотипи про те, що навчання – це нудно. Через «INSTA-бранчі для дітей» ми несемо ідею, що навчатись, розважаючись, можливо й за цим майбутнє. Основний формат заходів «блогінг» був обраний невипадково. Адже комунікаційні навички потрібно розвивати змалечку й це неодмінно знадобиться кожній дитині, який би професійний шлях вона не обрала», ‒ наголосила Олена Конопля, Head of Media People Education та Керівник напрямку «ДІТИ» Вищої школи Media & Production.

Заходи будуть повторюватись з періодичністю що два тижні, по неділям. Реєстрація відкрита за посиланням.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram