false

Значення науково-технічного прогресу в розвитку сучасного суспільства переоцінити дуже важко - він став чинником глобального значення, який поступово, але неухильно, формує обличчя нової української економіки і стає основною рушійною силою всіх бізнес-процесів. Наукові відкриття і винаходи в широких масштабах задають напрям розвитку підприємств та підприємництва, визначають потреби населення і перелік найбільш затребуваних послуг.

Одним з напрямів, де науково-технічний прогрес дуже тісно взаємодіє з інтересами й потребами підприємців і звичайних громадян, є комп'ютерні та інтернет-технології.

Сучасний бізнес - від великих компаній до дрібного приватного підприємництва - все більше зміщується в Інтернет. Не мати власного представництва в мережі (сайту або, хоча б сторінки) вважається поганим тоном. Понад те, компанія, яка його не має, вже викликає сумніви у своїй серйозності. Багато освітніх установ, підприємств і підприємців з економічних міркувань відмовляються від реальних складів та офісів, повністю перекладаючи свою діяльність у віртуальну площину.

В результаті цього з боку підприємців постійно зростають вимоги до якості та ефективності своїх інтернет-представництв для здійснення угод, комунікації з клієнтами і формування власного позитивного іміджу. Ефективність сайту, своєю чергою, визначається його дизайном, технічними характеристиками та якістю хостингу. Причому останній пункт, найчастіше, виявляється головним, оскільки у поганому виконанні здатен звести нанівець два попередніх.

Хостинг – це послуга, яка полягає у виділенні простору на сервері для розміщення і збереження клієнтської інформації. Саме хостинг забезпечує вже звичний нам цілодобовий доступ до сайтів, а хороший хостинг, ще й цілий ряд переваг.

Компанії «ProHoster» займається наданням хостингових послуг з 2012 року. Сьогодні «ProHoster» впевнено входить у ТОП-10 найбільш успішних хостингових компаній України. У серпні 2019 року вона посіла 5-ту позицію рейтингу. Це одна із найбільш молодих і прогресивних хостингових компаній першого десятка з широким переліком додаткових послуг.

Головною конкурентною перевагою «ProHoster» є комплексний підхід при формуванні пакетів послуг, завдяки чому клієнти компанії отримують істотні переваги та економію ресурсів під час просування власного бізнесу в мережі.

До переліку базових послуг включені два безкоштовні й, на сьогоднішні, унікальні для ринку хостингових послуг України продукти, що представляють особливий інтерес для користувачів, які не мають знань у веб-розробці та seo-просуванні. Це вбудований конструктор сайтів і сервіс налаштування SEO.

За допомогою вбудованого конструктора сайтів компанії будь-яка людина, навіть без навичок веб програмування, легко може створити привабливий і адаптивний (масштабований під будь-які пристрої) сайт відповідно до своїх потреб.

З допомогою сервісу налаштування SEO користувач може самостійно й дуже просто здійснити необхідні налаштування на своєму сайті, оптимізуючи його для пошукових систем.

Обидва сервіси мають інтуїтивний інтерфейс, усі роботи можна виконати протягом декількох годин, без залучення сторонніх дорогих фахівців.

Ще одним важливим для клієнтів моментом є можливість захисту розміщуваної інформації від непорядних конкурентів та хакерів - компанія «ProHoster» використовує сучасне SSL шифрування даних і надає надійний захист від Ddos атак.

Сервери компанії розміщуються не лише на території України, а також на території низки європейських країн (Нідерланди, Литва, Естонія, Люксембург), і США. Це також є додатковим чинником, що підвищує безпеку бізнесу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram