false

Концепт-смартфон Meizu Zero і реалії ринку

Смартфони Meizu ніколи не залишалися осторонь від інноваційних оновлень, тому на початку 2019 року було презентовано Meizu Zero — гаджет без отворів для динаміків і роз'ємів.

Сенсорні датчики стали заміною будь-яких кнопкових елементів. Такий телефон привернув увагу, але він став тестовою моделлю. Передбачається, що Zero виступить основою Meizu 17 з підтримкою 5G. Поява такого флагмана змусить конкурентів «понервувати».

Реалізація 5G

Смартфон Meizu Zero розроблений на процесорі Snapdragon 845. Така основа не підходить для реалізації 5G. Оскільки такий тип зв'язку вимагає наявності потужного чіпа, то Meizu 16s вже отримав Snapdragon 855. Це основна передумова до того, що в наступній моделі можливе впровадження представленого типу зв'язку. Вже відомо, що Meizu 17 знаходиться у розробці. Ймовірно, що оновлені смартфони порадують покупців вже в 2019 році.

Що сьогодні пропонує виробник: Meizu 16s

Сьогодні шанувальники бренду можуть купити Meizu 16s в інтернет-магазині Comfy за конкурентною ціною. Представлена модель відзначилася зміщеною камерою, яка розташувалася у лівому верхньому кутку задньої панелі. У конструкції з'явилися зовнішні стереодинаміки, які стали голосніше. Характеристики телефону:

  • Під дисплеєм розташувався сканер відбитку пальців, який став працювати швидше. Імовірність розблокувати гаджет з мокрими руками — 30%.
  • AMOLED-дисплей з індивідуальним налаштуванням яскравості, яка захищає від ШІМів (шкідливого світлового випромінювання для очей).
  • NFC-модуль для використання смартфона Meizu в безготівкових розрахунках.
  • Процесор — флагманський Qualcomm Snapdragon 855. Ємність батареї — 3600 мАч, що збільшило час автономної роботи гаджета.
  • Камера отримала сенсор Sony з ємністю в 48 Мп. Тепер пристрій робить якісні фотографії навіть в нічний час. Користувачам доступний режим оптичної стабілізації, який можна використовувати при створенні 4k-відео.

Представлений гаджет — сильний конкурент у середньому ціновому сегменті. У цій моделі все збалансовано, тому пристрій активно продається.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram