23-го червня у Києві на Марші Рівності «КиївПрайд 2019» молода організація Trans*Generation разом із трансгендерними активістами з різних регіонів України об’єднається у наймасштабнішу транс*колону за всю історію руху.

Ми йдемо на Марш Рівності під лозунгом «Трансформуємо суспільство!», – пояснює організатор колони та лідер трансгендерної організації Trans*Generation Фрідріх Чернишов. Наша місія побудувати вільне від дискримінації, стигми та насилля суспільство, цінністю якого є різноманіття, унікальність гендерних ідентичностей та їх проявів. На жаль, сьогодні ми продовжуємо відчувати дискримінацію зі сторони медичних працівників, поліцейських, державних службовців. Нам, трансгендерним людям, важко змінити документи, зокрема й через необхідність отримання психіатричного діагнозу, хоча у світі трансгендерність вже не є хворобою!

Trans*Generation — організація трансгендерних людей України, яка виникла у грудні 2018-го року. Це перша в країні організація, яка складається виключно з трансгендерних людей.

Головний принцип роботи організації — це добре відоме «Нічого для нас без нас». Ми вважаємо, що потреби транс*людей найкраще здатні задовольнити саме транс*люди. Тож ми впевнені, що організація стане лідером на шляху до побудови сильної, згуртованої трансгендерної спільноти в країні, яка репрезентує її інтереси на міжнародному рівні.

Ми запрошуємо журналістів до співпраці та поширення інформації про цей захід.

Контактна особа: Фрідріх Чернишов (063-884-88-42)

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram