этот материал доступен на русском

Сучасне кредитування на основі фінтех технологій на прикладі CreditPlus

18:20, 18 червня 2019
Вікно
121 0

Принцип роботи МФО ґрунтовно відрізняється від традиційних фінансових компаній банківського типу. Щоб оформити кредит онлайн в МФО, необхідно кілька хвилин часу, паспорт, і доступ до мережі інтернет.

Можливість практично миттєво позичити невелику суму грошей, без необхідності щось пояснювати, відразу припала до вподоби українцям. Онлайн кредити стрімко завоювали популярність, і  досі є основним засобом отримання грошових коштів в борг.

Сьогодні в Україні діє близько 90 МФО компаній, що надають свої послуги у віддаленому режимі, через інтернет. CreditPlus є одним з найбільших сервісів мікрокредитування. Компанія спеціалізується на коротких кредитах (PayDay Loan), терміном до 30 днів. Згідно з проведеними соціологічними опитуваннями, клієнти компанії виділяють три переваги CreditPlus, які стали причиною вибору саме цієї компанії:

  1. Спрощена видача позик. Зазвичай, час, необхідний на оформлення кредиту і отримання грошей, не перевищує 7-10 хвилин.
  2. Висока ймовірність схвалення. На відміну від більшості компаній такого типу, CreditPlus кредитує всі категорії населення, незалежно від статусу кредитної історії, наявності заборгованостей або інших негативних моментів.
  3. Максимальна доступність. Сервіс онлайн надає свої послуги цілодобово, без перерв і вихідних. Завдяки онлайн-оформленню, отримати кредит можна в будь-якій точці України.

Що пропонує CreditPlus

Сучасні технології аналізу і обробки даних дозволяють значно скоротити і спростити процес надання позик. Характерні для банків вимоги: довідка про доходи, скан копії документів, поручителі, підтвердження від родичів та ін., абсолютно не потрібні. Обов'язковими атрибутами при оформленні онлайн кредитів є паспорт, ідентифікаційний код, особистий (фінансовий) телефонний номер і особиста банківська картка. Для МФО цього достатньо, щоб встановити особу клієнта, перевірити його платоспроможність і оформити договір позики.

Послуги кредитування в мікрофінансових компаніях доступні виключно повнолітнім громадянам України, які мають основний документ, що підтверджує особу — паспорт, а також ІПН код. Правила кредитування в CreditPlus дозволяють оформити позику до 10000 гривень на термін до 30 днів, але тільки для тих клієнтів, які раніше вже брали, і вчасно погашали позики. Для тих клієнтів, які вперше звертаються в CreditPlus, максимальна сума кредиту не перевищує 6000 гривень. До того ж, для всіх нових клієнтів діє акційна ставка — 0,01% на день.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter