Одним із основних напрямків діяльності благодійної організації «Фонд імені Хідірян Оганеса Мисаковича» є допомога медичним установам, розташованим в Полтавській, Чернігівській, а також Сумській областях. Представники Фонду регулярно відвідують медичні заклади, своєчасно реагують на звернення громадян і організацій до благодійної організації. Здебільшого такі звернення – це прохання про допомогу.

Так, нове медичне обладнання нещодавно поступило на баланс Новгород-Сіверської центральної районної лікарні. Установа отримала цінний подарунок, сучасне високоякісне медичне обладнання, а саме кисневий концентратор, об’ємом 10 л/хв. Таке обладнання застосовується в реанімаційних відділеннях для надання невідкладної екстреної допомоги, а також для довготривалої кисневої терапії при легеневих та серцево-судинних захворюваннях. Для Новгород-Сіверської районної лікарні придбання кисневого концентратора власним коштом виявилось непосильним завданням, тому представники медзакладу звернулись за допомогою до Благодійного Фонду імені Хідіряна Оганеса Мисаковича. Правда життя незмінна - за різних обставин врятувати життя людини можна не лише завдяки своєчасній реакції, майстерності та професіоналізму лікарів, а й завдяки наявності необхідного медичного обладнання.

Представники лікарні висловили найщиріші слова вдячності благодійній організації, яку засновниками якої є Самвел та Мисак Хідірян. Засновники Фонду вважають, що підтримка та допомога закладам охорони здоров’я в Україні – це місія благодійної організації. На даний час «Фонд імені Хідірян Оганеса Мисаковича» виділив близько одного мільйона гривень на реалізацію різноманітних проектів в сфері охорони здоров’я. Насправді, кожен може долучитися до благодійності, допомога ближньому повернеться сторицею. Благодійність Фонду – це не вчинки заради хайпу та розкрутки, це справа честі для синів, які продовжили велику справу свого батька. Це щоденна кропітка робота, яку видно через реальні вчинки, це допомога тим, хто дійсно того потребує.

Варто відзначити, що в квітні представники Фонду передали на баланс Пирятинської районної лікарні кисневий концентратор вартістю понад 39 000 гривень. Інноваційне медичне устаткування успішно застосовується в дитячому відділенні, а також відділенні новонароджених, щоденно рятуючи життя найменшим пацієнтам.

Сайт благодійного фонду Хідірян Оганеса Мисаковича: http://homfund.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram