этот материал доступен на русском

Геннадій Виходцев: заслуга співробітників, що Фокстрот увійшов в екологічний топ-20 України

18:38, 28 травня 2019
Вікно
62 0

В Україні визначили ТОП-20 екологічних програм, відомий бренд Фокстрот отримав відзнаку за екологічний проект з мінімізації впливу на довкілля від видавничого дому «Картель» (журнали «Ділова столиця», «Власть денег», «Вокруг света»).

Оцінювалася діяльність вітчизняних і зарубіжних компаній, які впроваджують еко-проекти у власній комерційній та виробничій діяльності  (окрім тих, що займаються виробництвом і монтажем сонячних і вітрових електростанцій).

В якості експертів виступали читачі видавництва Власть денег, які в режимі онлайн віддавали свої голоси компаніям. За підсумками голосування в ТОП-20 увійшли ті, хто займався модернізацією обладнання і виробничих процесів, облаштовував простір відповідно до поняття про біосферу, реалізовував освітні та піар-проекти, присвячені екологічному способу життя.

Стильну статуетку в номінації «Краща компанія на думку читачів ВД» серед 20 найкращих еко-програм України Група компаній Фокстрот отримала за проект «Зелений офіс». Проект вже 10 років розвивається за підтримки генерального директора ГКФ Геннадія Виходцева. У 2006 році Генеральний директор Групи компаній Фокстрот підписав договір з ООН щодо дотримання принципів соціально відповідального бізнесу. Один з ключових пунктів угоди -  про еко-цінності в роботі компанії. Таким чином вже 10 років офіс ГКФ працює як «зелений офіс» в режимі практичного еко-користування прісною водою, електроенергією. А серед співробітників організована правильна утилізація використаного папіру, пластику. Формувати майбутнє кожної людини і розвивати бізнес з оглядкою на навколишній світ - це не тільки модно, а й вигідно. «Всі 10 зелених правил поведінки виправдали себе – за допомогою нащих корпоративних еко-активістів мінімізується не лише тиск на довкілля, а й кошти, що йдуть на утримання центральної офісної будівлі», - говорить Геннадій Виходцев.

Крім того, ГК Фокстрот підтримує волонетрську програму студентів "Зелений інститут", де студенти Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка отримують еко-звички та навички організації заходів на конкретних екологічних і соціальних проектах.

У багажі Групи компаній Фокстрот є й інші проекти, відмічені експертизою "ТОПу 20 кращих еко-програм". Наприклад, Еко-клас від мережій Фокстрот або курси по еко-маркуванню для співробітників торгівельних залів. На думку Геннадія Виходцева, генерального директора ГК Фокстрот, роль рітейлера в формуванні екологічного мислення у продавців і покупців висока.

- Така системна еко-комунікація дозволяє розширити коло екологічно відповідальних колег. Крім того, ми формуємо у людей персональну відповідальність за довкілля. Вони розуміють, що кожна їх дія - це "плюс" або "мінус" до загального стану здоров'я Землі, - говорить Геннадій Виходцев.

Алевтина Билецкая

У ТОП-20 компаній України з високим рівнем відповідальності перед соціумом і природою увійшли такі титани вітчизняного бізнесу, як ДТЕК Дніпроенерго, Метінвест з Азовсталлю, ПАТ «Запоріжсталь», львівський девелопер Гринвиль, ритейлер побутової електроніки Фокстрот, Фешион-рітейл INTERTOP UKRAINE, мережа магазинів Ів Роше, пивоварні Carlsberg Ukraine, електростанція на біомасі Кліар Енерджі, відомі широкому колу користувачів бренди Л'Ореаль і Філіп Морріс, Radisson Hotel Group, Укргазбанк тощо.

На церемонії нагородження відзнаки кращим еко-компаныям країни вручала володарка титулу "Міс Україна - Земля 2018" Анастасія Кривохижа і ведуча програми "Факти" ICTV Оксана Гутцайт. найяскравіші кейси озвучили представники 5 компаній з ТОП-20 кращих еко-програм України. Метінвест, ДТЕК, МХП, Інтертоп, ГК Фокстрот представили аудиторії свої напрацювання. Прес-секретар ГК Фокстрот Алевтина Білецька збагатила свій виступ відеороликами «+1 в карму» про систему еко-дій в офісах ГКФ і «3 роки ЕКО-класу» про освітню програму і роботу зі школярами. Учасники ЕКО-паті - майже 110 осіб - отримали живий досвід впровадження відповідального природокористування у вітчизняних реаліях.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter