У 2018 році компанії торгівельної мережі Фокстрот внесли в державну казну України більше 655 млн гривень. Це на 22,6% більше, ніж було сплачено в бюджет в 2017 році. За ці гроші – за розрахунками експертів проекту «Ціна держави» - можна цілий рік навчати на бюджеті 18 тисяч студентів. Або надати 24 тисячам обдарованих школярів і студентів президентські стипендії (10 виплат на рік у розмірі 2720 грн/місяць). Або за ці гроші можна придбати 300 новеньких карет швидкої допомоги серії В.

 • Кошти, що сплачені до держбюджету, підтримують соціальну сферу. Вони потрібні освітянам, медикам, військовим. За них будуть створені нові об’єкти інфраструктури тощо. Вважаємо добросовісну сплату податків нашим внеском в справу розбудови країни. Одночасно з цим ми укріплюємо наші позиції провідного роботодавця та рітейлера на вітчизняних ринках праці і торгівлі електронікою та побутовою технікою, – говорить В’ячеслав Поврознік, виконавчий директор мережі Фокстрот. - Кожен рік кошти, які сплатив Фокстрот у вигляді податків, збільшуються на 20-30%. Й три роки поспіль ми демонструємо позитивну динаміку в цьому процесі.

 • Фокстрот став хедлайнером вітчизняних рітейлерів у справі доброчесної сплати податків, -  коментує динаміку зростання коштів голова наглядової ради Фокстрот Валерій Маковецький. - Наша громадська позиція – добросовісна сплата податків, при тому що ми працюємо в секторі торгівлі побутовою технікою, де по окремим групам товарів і брендів тінь сягає 90%.

На думку керівника, тільки в країні з рівними умовами ведення бізнесу буде гарантовано розвиватися економіка та рости рівень платоспроможності громадян, що дасть стимул розвиватися українським підприємтсвам та виробникам.

            Позицію бренда прокоментували партнери ГК Фокстрот по освітньому проекту «Ціна держави»:

 • Партнерство з Фокстротом збагатило наш проект. Разом ми розширили коло прихильників чесної сплати податків, -  говорить Дмитро Боярчук, виконавчий директор ГО «Кейс Україна». Рітейлер Фокстрот став нашим інформаційним партнером. За допомогою комунікаційних каналів цієї торгової мережі ми збільшили кількість людей, які цікавляться ціною державних послуг, бажають інвестувати в неї та суспільство частину своїх прибутків. Цінуємо власний приклад Фокстрот, як доброчесного платника податків. Вважаємо, що ви робите вагомий внесок у зростання якості державних послуг.

Довідка або 11 фактів про Фокстрот

 1. 25 років триває комерційна діяльність Фокстрот на ринку України. У 2019 році Фокстрот відзначає свій перший чверть столітній ювілей.
 2. Засновники бренду  –  Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький.
 1. В 2018 році магазини мережі Фокстрот відвідали 27,8 мільйонів українців. Цифру надала аналітична служба ГКФ.
 1. Бренд Фокстрот у 2018 році отримав перше місце в списку роботодавців України у своїй галузі  –  рітейл електроніки та побутової техніки. Данні надала ДФС.
 1. Бренд Foxtrot закріпився в загальному ТОП-200 роботодавців України. До розгляду бралися підприємства з найбільшою кількістю найманих працівників, але з ранжування виключені підприємства, що фінансуються з бюджету. Державного чи місцевого.
 1. Фокс Клуб  –  оригінальна та корисна програма лояльності для покупців. В Фокс Клубі 8,2 мільйони українців.
 1. Торговельні підприємства мережі Foxtrot можна знайти в 90 населених пунктах України.
 1. Група компаній Фокстрот під керівництвом голови наглядової ради Валерієм Маковецким, та бренди, якими вона опікується, посідає 72 місце в ТОПе-100 компаній України, 10 місце серед ритейлерів та 1 – серед продавців електроніки (на думку видавництва «Економіка+».
 1. Фокстрот працює в двох площинах   –  в рамках традиційних торговельних майданчиків (оффлайн) та в віртуальному просторі (завжди онлайн).
 1. Руда лисиця  –  давній та добре відомий символ всеукраїнськогог рітейлера побутової техніки та електроніки.
 1. Діяльність Фокстрот в галузі охорони довкілля та організації еко-проектів отримала відзнаку і місце в ТОП-20 кращих вітчизняних екологічних програм. Версія видання “Власть денег”.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram