этот материал доступен на русском

Фокстрот долучився до Всесвітнього дня танцю

15:10, 08 травня 2019
Вікно
125 0

До Всесвітнього дня танцю на особистому каналі Геннадія Виходцева (співзасновника ГК Фокстрот) з’явилося відео партнерського віденського вальсу, який вивчили та виконали співробітники Групи компаній Фокстрот й інші партнери танцювального фестивалю «Парад надій 2019».

Успішні люди, які відбулися в професії, співробітники брендів Фокстрот, Секунда, Дзеркало тижня, інформаційне агентство УНІАН, Перший Туристичний Центр станцювали справжній віденський вальс перед публікою наймасштабнішого танцювального фестивалю  - XXX Параду Надій, що відбувся в березні цього року. Протягом місяця після власної роботи танцюристи-аматори відправлялися до спортивної зали  –  розучували елементи, рухи та композицію віденського вальсу. А наприкінці квітня  подарували усім прихильникам танцю відеоролік - як все було.

На думку Геннадія Виходцева, генерального директора ГК Фокстрот, вихід партнерів «Параду надій 2019» на паркет – це приклад командної роботи представників різних компаній.

«Я знаю особисто деяких колег, які танцювали віденський вальс, і вражений результатом. Ви молодці! - сказав Геннадій Виходцев. - Видно концентрацію, зібраність, задоволення, яке ви отримуєте від танцю». Генеральний партнер висловив надію, що команда партнерів Параду надій буде поповнюватися однодумцями, які рухатимуться в одному напрямку.

Валентина Федорчук, незмінний організатор дійства, заслужений тренер України, розповіла, що вже не перший рік існує традиція, коли Парад надій стає майданчиком для першого виступу маленьких спортсменів категорії «Бейбі», а глядачі їх підтримують. «У ювілейний Парад ми не змінили нашої традиції, але сьогодні перед глядачами на трибунах станцювали дорослі «початківці», які вперше стали в пари на віденський вальс. Вони приходили після роботи і працювали, щоб зробити подарунок 30-му «Параду надій». Спасибі вам, партнери! - сказала, анонсуючи партнерський віденський вальс, Валентина Федорчук.

Запрошуємо усіх забути про нагальні справи та поринути на хвилинку в чарівний світ танцю. На відео задокументовані  фрагменти запису репетицій та власне сам віденський вальс у виконанні партнерів турніру.

Довідка: 9 березня 2019 року в Києві відбувся ХХХ ювілейний фестиваль зі спортивних танців «Парад надій 2019», участь у якому взяли спортсмени з 7 країн світу, 157 спортивних клубів, чий виступ оцінювала команда рефері з 72 країн світу, було розіграно 300 медалей.

Партнерами турніру виступили 25 вітчизняних і комерційних брендів, організацій. Серед них Група компаній «Фокстрот» і особисто Геннадій Виходцев, ТМ Секунда, Oriflamе, фабрика дитячих іграшок «Гулівер Україна», Українська асоціація прямого продажу, Перший туристичний центр, готель Radisson Blu Podil. Промо-партнером заходу є PR-агентство BeMyMedia.

Інформаційну підтримку «Параду надій» надали Генеральний медіа-партнер «UA: Громадське» і спеціальний медіа-партнер телеканал «ZIK», інтернет-портал «Обозреватель», всеукраїнська газета «Дзеркало Тижня - Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» і всеукраїнська газета «День». Також, інформаційно фестиваль підтримали онлайн видання для активних людей: «Рубрика», блог-журнал України про цікавих людей і події «Lucky Ukraine», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно розважальний портал «Tut.ua», портал про шоу-бізнесі і культурне життя «Eurostar», видання про кінематограф «Cut Insight», портал «Studio of my dreams» і «My Kiev.com».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter