false

Літня спека, сувора зима, вогкість восени... Хочемо комфортний мікроклімат в будь-який час року? З вирішенням цих проблем легко справляються кондиціонери, спліт-системи. У наш час кондиціонер - це вже не розкіш, а спосіб створити відповідний температурний режим в будинку, квартирі, офісі.

Але як визначитись з вибором: інверторний кондиціонер або звичайний?

Розуміння основних принципів роботи і внутрішнього устрою моделей допоможе прийняти правильне рішення при виборі системи кондиціонування.

Що таке кондиціонер інверторного типу?

Спліт-система інверторного типу оснащена компресором, що працює в постійному режимі (з лат. inverto – перевертаю, змінюю). Досягаючи заданої температури, зменшує оберти обертання двигуна. Охолодивши повітря до потрібного градуса, компресор продовжує свою роботу, підтримуючи температуру на потрібному рівні.

Що це дає споживачеві? При бажанні власник даного приладу може змінювати інтенсивність охолодження або нагрівання повітря в приміщенні.

Як працює інверторний кондиціонер?

Частота обертання двигуна змінюється плавно, без ривків завдяки багатоступінчатому регулювання. Це позитивно впливає на внутрішній знос деталей. Основний принцип роботи – максимальне збільшення швидкості роботи двигуна. Працюючи за такою системою, апарат за короткий час охолоджує або нагріває приміщення.

Інверторний кондиціонер - відмінність від звичайного

За зовнішнім виглядом практично не відрізняються.

Ефективність інверторного кондиціонера підтверджується терміном служби, який на 25 – 30% вище, ніж в не інверторних моделях.

Після включення в роботу і виконання основної функції-доведення до потрібної температури, можна помітити, що:

  • інвертор – не відключає компресор повністю, а просто знижує його потужність.

Датчик або «розумний мікропроцесор», встановлений усередині обладнання, продовжує порівняння температур, самостійно підбираючи потужність і швидкість роботи компресора.

  • класичний – циклічно відключає і включає компресор.

Після того, як температура підвищується або знижується на кілька градусів, датчик спрацює і включить компрессор в роботу на повну потужність. При цьому створюється високий рівень шуму. В такому пристрої немає можливості автоматично підтримувати температуру. Як наслідок-висока витрата електроенергії.

Інверторний кондиціонер – переваги:

  1. Стабільна робота 24 години на добу.
  2. Мінімальна витрата електроенергії.
  3. Постійна робота компресора з помірним навантаженням сприяє меншому зносу деталей.
  4. Широкий діапазон температур, як на нагрів, так і на охолодження.
  5. Практично безшумний, особливо в нічний час.
  6. Швидкий вихід на встановлені параметри температури повітря.
  7. Підтримуються точні показники заданих температур.

Тому з позиції створення відповідного мікроклімату в приміщення, кондиціонери нового типу однозначно виграють у класики.

Попит на інвертори постійно зростає, а в 2019 році вони стали трендом або новим словом в кліматичному обладнанні. Купуючи моделі типу inverter, отримуєте не тільки економічну витрату електроенергії, але і систему з відмінним функціоналом.

Компанія VENCON займається продажем кліматичної техніки і встановленням кондиціонерів багато років, тому їх команда відмінно розбирається у всіх тонкощах цих приладів. Ви завжди можете отримати консультацію і відповіді на ваші запитання.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram