Досягнення, винаходи, щастя і майбутнє починаються з мрії. Майбутнє України починається з мрії дітей. Вона зцілює, допомагає долати життєві випробування, розкриває таланти.

Сучасний світ потребує мрійників!

Експерт цього видання – благодійний проект Фонду «Ти не один» Здійсни мрію.

На обкладинці номеру ви побачите малюнки дитячих мрій, зібрані з усієї України в турі #моядитячамрія, символічно розташовані у формі тунелю, що веде до світла.

У цьому випуску читайте про єдине в країні дослідження дитячих мрій, а також практичні рекомендації від психологів і вчителів, щоб навчитися мріяти, не обмежуючи себе. Джамала та Monatik поділилися своїми історіями та порадами, як досягати великої мети.               

Фахівці, бізнесмени, волонтери, психологи, підлітки розказали, чому важливо мріяти без меж і чому мрії стали частиною освіти в успішних країнах, як кожен з нас може стати чарівником, а також про що мріють діти сьогодні. Фантазії дітей вражають: перевтілення в принцесу, зустріч зі справжнім драконом, підняття на велику гору, створення гри для телефонів, покататися на супермобілі та інші.

              Відома родинний і дитячий психолог Світлана Ройз написала колонку про сучасних дітей і причини, чому вони такі, і як вони мріють, чому важливо батькам з ними більше спілкуватися, обговорювати.  

            Психолог Володимир Миколенко розказав, чому дітей не можна критикувати, чому не можна порівнювати успіхи з іншими дітьми, як дозволити мрії сформуватися у велику мету!

Куратори проекту і телеведучі 1+1 media Лідія Таран, Олександра Лобода, волонтер проекту Неля Шовкопляс  розказали з досвіду, чому мрії надихають, додають сил та енергії боротися зі стресами та хворобами.

Спецвипуск «Мрії заради життя» розповсюджується з основним номером журналу Новое время, який надійшов у продаж 18 квітня. Меценатом випуску став Альфа Банк Україна. А презентація номера відбудеться 24 квітня в СЕО club.

Телеведучі Сніданку з 1+1 розповіли про новий номер журналу Новое время

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram