#книголав став першим серед українських видавництв, яке представлено на сайті Portmone.com. Наразі до продажу доступні 33 книжки, асортимент буде поступово доповнюватись.

Сервіс Portmone.com спеціалізується на послугах доставки і оплати в режимі онлайн через інтернет за допомогою міжнародних платіжних карток Visa і MasterCard та є лідером ринку електронних платежів в Україні.  Ознайомитись із переліком продукції #книголав та зробити замовлення можна за посиланням. Доставка виконується протягом 3-х робочих днів після оплати Новою поштою за рахунок покупця.

«Із кожним днем ми намагаємось зробити так, аби українцям стало ще простіше отримувати улюблені книжки. Покупки онлайн відкривають для нас багато можливостей. Навіть якщо ви живете у найвіддаленішому куточку нашої країни, ви можете одним із перших отримати свою книжкову новинку», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Нагадаємо, книжки видавництва #книголав можна також придбати у найбільшій книжковій інтернет-крамниці Yakaboo, у книжкових магазинах України, за спеціальним каталогом у відділеннях Укрпошти, а також у фірмовій крамниці #книголав у ТЦ GLOBUS.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram