Провідний лектор бізнес-школи Массачусетського технологічного інституту Білл Олет пропонує читачам чітку «дорожню карту» у світ підприємництва. Він підсумовує свій 25-річний досвід у бізнесі, щоб «покроково спрямовувати підприємців серед безладу й хаосу, в яких вони опиняться, коли намагатимуться робити щось вперше». У книжці можна знайти чимало реальних кейсів від студентських команд МТІ, які вибрали курс «Нові підприємства» під час бакалаврських і магістерських програм.

Автор пояснює, як розрізнити інноваційне та середнє підприємництво, розвинути власні ідеї, проаналізувати спектр потенційних споживачів та з чого починати розробку бізнес-моделі.

«Білл Олет доводить кожному читачеві, що бізнесу справді можна навчитися. І ніхто з успішних підприємців, навіть Білл Гейтс чи Філл Найт, не був особливим. Адже особливим був той продукт, який вони запропонували світу, і ті засоби, за допомогою яких вони це зробили. Книжка Олета закладає основу успішного бізнесу – план того, як створюється той самий особливий продукт», — зазначила Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Книжка ввійшла в ТОП-15 книг про створення власного бізнесу за версією сайту Amazon.com.

«24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво» вже з’явилась у продажі в книжкових крамницях та інтернет-магазинах.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram