Торгова мережа Фокстрот увійшла в рейтинг ТОП-5 кращих ритейлерів України за версією журналу «Бізнес» і  визнана лідером за кількістю відкриттів магазинів у сегменті побутової техніки та електроніки в 2018 році.

При формуванні рейтингу використовувалися дані з відкритих джерел, а також офіційні відомості компаній. Крім мережі Фокстрот в ТОП-5 кращих в сфері ритейл увійшли ТЦ «Епіцентр» (ТЦ), АТБ (FMCG), EVA (drogerie) і VOVK (fashion).

Досягти лідерства в категорії ПТіЕ Фокстроту вдалося завдяки впровадженню нових технологій продажів і трирічної програми реновації торгових площ, яка стартувала в минулому році. Тільки протягом 2018-го ритейлер відкрив 15 абсолютно нових фірмових магазинів і оновив ще 15 супермаркетів електроніки. На сьогодні торгова мережа Фокстрот налічує 162 магазини, які тільки за минулий рік відвідало 27,8 млн осіб.

Також серед переваг ТМ Фокстрот в рейтингу відзначений широкий асортимент побутової техніки та електроніки, дрібних і супутніх товарів (25 тис. SKU-найменувань), омніканальній формат роботи (офлайн і онлайн торгівля), доступні програми споживчого кредитування та програма лояльності «Фокс Клуб », яка налічує 8,2 млн учасників.

У магазинах нового формату зроблений акцент на обладнанні спеціальних категорійних і геймер-секторів, «розумних» полиць з інформацією, beauty-зони тощо.

– 2018 рік для мережі Фокстрот видався динамічним за багатьма показниками, і відрадно, що це відзначили експерти рейтингу незалежного медіа, – підкреслив виконавчий директор Фокстрот В’ячеслав Поврозник. – У нинішньому році процес реновації та інтенсивного розвитку мережі Фокстрот ми продовжимо в концептуально новому форматі. Планується відкриття нових магазинів, оновимо ряд існуючих, і головний акцент при цьому буде зроблено на підвищенні клієнтського сервісу.

Нагадаємо, першим із низки запланованих реформатів-2019 стало нещодавнє відкриття оновленого магазину в Кропивницькому.

Довідка. Торгова мережа Фокстрот – одна з найбільших в Україні роздрібних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки. Бренд Фокстрот розвивається як омніканальній (офлайн і онлайн торгівля) і в 2019 році відзначає 25 років роботи в Україні.

Станом на початок 2019 року налічує 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. м кв. в 90 обласних і районних центрах України. Відвідуваність магазинів в 2018 році склала 27,8 млн осіб. Розвивається інтернет-магазин foxtrot.com.ua, трафік відвідування якого досягає 8 млн користувачів на місяць. Діє програма лояльності «Фокс Клуб», кількість учасників якої на початок 2019 року перевищила 8,2 млн.

Група компаній «ФОКСТРОТ» розвиває бренди Фокстрот, «Техношара» (ритейл побутової та електронної техніки), «Секунда» (часовий ритейл), а також DEPO't Center і Fantasy Town (управління нерухомістю в ГК ФОКСТРОТ). Керівники ГК ФОКСТРОТ – Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram